Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Aistės Gedvilienės pranešimas: „Ministras Pirmininkas dangsto skandalingosios medžioklės dalyvius“

2020 m. vasario 3 d. pranešimas žiniasklaidai

 

„Skandalingosios medžioklės, kurios metu buvo nušauta stumbro patelė, dalyviai yra dangstomi aukščiausiu lygiu. Tai daro paties Ministro Pirmininko komanda ir todėl visuomenei kyla tik dar daugiau klausimų, ką bandoma nuslėpti. Juolab, kad pats Saulius Skvernelis viešai pažadėjo, kad viešą rezonansą sukėlę medžioklių dalyviai nebus slepiami. Kyla natūralus įtarimas, kad premjero pavaldiniai medžiotojus dangsto, turėdami savo viršininko palaiminimą“, – įsitikinusi Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos atstovė Aistė Gedvilienė.

Seimo narė šiandien gavo Vyriausybės kanceliarijos atsisakymą pateikti bet kokią  informaciją apie Panevėžio rajone sausio pradžioje vykusią medžioklę, kurios metu, neva sumaišius su šernu, buvo nušauta stumbrė.

Kilus skandalui, Ministras Pirmininkas S. Skvernelis žurnalistams žadėjo, kad nematytų problemos tokiais atvejais viešinti medžioklės lapus. Iš karto po šio viešo pažado konservatorė Aistė Gevdilienė kreipėsi į premjerą prašydama konkrečios medžioklės registracijos lapų.

„Ministras Pirmininkas jau antrą kartą viešai kalba apie medžioklės lapų prieinamumą visuomenei, apie tai, kad jis neprieštarauja jų viešinimui, ypatingai, kada atsiranda spekuliacijos viešojoje erdvėje. Bet man susidaro įspūdis, kad premjeras meluoja ir dangsto skandalais apipintas medžiokles, neparodo jokio suinteresuotumo visuomenei atskleisti tikrąsias skandalingų medžioklių aplinkybes ir herojus“, – teigė Seimo narė A. Gedvilienė.

Spalio mėnesį po LRT tyrimo, premjeras S. Skvernelis žiniasklaidai sakė apie tai, kad medžioklės lapai yra vieši, aplinkos ministras TS-LKD frakcijoje įsipareigojo dominančius lapus pateikti, tačiau vėliau buvo gautas Valstybinių miškų urėdijos raštas, kuriuo buvo atsisakyta pateikti prašomą informaciją.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Aistė Gedvilienė

Tel. (8 5)  239 6658

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-03 13:22
   Eglė Saulė Trembo