Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Vytauto Juozapaičio darbo vizitas į Jungtinę Karalystę

2020 m. vasario 3 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys, Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotojas prof. Vytautas Juozapaitis vasario 3–5 dienomis kartu su Lietuvos delegacija (Seimo Švietimo ir mokslo komiteto*, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Lietuvos švietimo tarybos, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA), universitetų atstovai) išvyko darbo vizito, kuriame bus aptariami dvišalio bendradarbiavimo aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų srityse klausimai. Lietuvos delegacija lankysis Londone, Noridže ir Glazge (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė). Vizitą organizuoja Jungtinės Karalystės ambasada Lietuvoje, Jungtinės Karalystės mokslo ir  inovacijų tinklas ir Charles Cormack konsultacinė bendrovė.  Šis vizitas yra atsakomasis po Jungtinės Karalystės universitetų susitikimo su Ekonomikos ir inovacijų ministerija, taip pat MITA 2019 m. gegužės mėn.

*Lietuvos delegacijos sudėtyje – ir Rūta Miliūtė, Seimo Ekonomikos komiteto Seimo Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitečio pirmininkė.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Vytautas Juozapaitis

Mob. 8 698 42 146, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-03 13:43
   Jolanta Anskaitienė