Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos nario A. Navicko pranešimas: „Lenkijos koncernas privalo išsklaidyti įtarimus dėl S. Skvernelio interesų“

2020 m. vasario 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Andrius Navickas sunerimęs, kad koncerno „Orlen Lietuva“ parama Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio aplinkos verslininkams ir žmonos įdarbinimas neaiškiomis aplinkybėmis, gali pakenkti ilgalaikei įmonės reputacijai.

„Premjero žmonos įdarbinimas koncerne bei finansinė parama „Orlen Lietuva“ S. Skvernelio artimai aplinkai kelia pagrįstų įtarimų, kad asmeniniai interesai ima užgožti valstybių interesus. Ši ydinga politikos ir verslo schema ima atrodyti panaši į tas, apie kurias girdime režimų valdomose Rytų valstybėse“, – skubių atsakymų iš koncerno „Orlen“ tikisi konservatorius A. Navickas.

Pasak A. Navicko, TS-LKD frakcija itin griežtai vertina pasirodžiusią informaciją apie premjero S. Skvernelio žmonos įdarbinimą Lenkijos koncerne „Orlen“ ir pabrėžia, kad kyla daug įtarimų, ar tokiu būdu koncernas neatsilygina S. Skverneliui už jo vadovaujamos Vyriausybės priimtus koncernui naudingus sprendimus.

Atviras A. Navicko laiškas koncernui „Orlen“.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6514

[email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-07 10:51
   Rimas Rudaitis