Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko sveikinimas Valstybės atkūrimo dienos proga

2020 m. vasario 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

„Mieli Lietuvos žmonės,

 

Graži mūsų šalis, mūsų Valstybė, šiandien švenčia gimtadienį. Sveikinu!

Pradėjusi antrąjį šimtmetį, Lietuva gydosi praeities žaizdas – atkūrę valstybingumą ir garbingai palaidoję sukilimų ir Laisvės kovų didvyrius, mes – Lietuvos žmonės – galime tvirtai stotis ant patriotizmo kojų ir didžiuotis giliomis, tūkstantmetį siekiančiomis šaknimis.

Per visą istoriją Lietuva liudijo didžios tautos valstybingumą. Tautos, kuri nesitaiksto su priespauda ir vergavimu. Prieš 102-ejus metus drąsiai buvo paskelbta, kad Lietuva atsiriboja nuo kitų ir tampa nepriklausoma. Tai klestinčios ir save gerbiančios visuomenės žingsnis, leidęs tęsti mūsų šalies valstybingumo kūrimą.

Didžiuodamiesi supraskime, kad didžiausia vertybė ir gija, jungianti 1009-ųjų, 1918-ųjų, 1990-ųjų ir 2020-ųjų Lietuvas, yra tauta. Žmonės, kurie būna šalia, kurie saugo ir kurie kovoja. Žmonės, kurie kuria ir įkvepia, kurie tiki ir moko.

Branginkime vienas kitą ir su pasitikėjimu švęskime atkurtą ir nuolat kuriamą Lietuvą.

Su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena!“

 

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-14 15:39
   Monika Kutkaitytė