Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Asta Kubilienė ragina Vyriausybę nedelsiant apsispręsti dėl ekstremaliosios situacijos paskelbimo Lietuvoje

2020 m. vasario 26 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kaip politikė ir kaip medikė raginu Vyriausybę nedelsiant apsispręsti dėl ekstremaliosios situacijos paskelbimo Lietuvoje valstybės lygiu. Akivaizdu, kad iki šiol mobilizuotų sveikatos apsaugos sistemos institucijų pastangų nebepakanka – virusas per daug priartėjo prie Lietuvos. Tai pripažįsta ne tik Sveikatos apsaugos ministerija, inicijavusi Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos pasitarimą bei skatinanti imtis papildomų prevencinių priemonių, tuo neabejoja ir medikų bendruomenė, kuriai greičiausiai jau netrukus teks sutelkti visas savo žinias ir pasaulinę patirtį gydant šiuo virusu užsikrėtusius mūsų tautiečius. Stebina, kad iki šiol nėra atšauktos vasario 28 d. Žalgirio arenoje numatytos Kauno „Žalgirio“ ir Milano „AX Armani Exchange“ varžybos.

Kviečiu Vyriausybę įvertinti, kokioje rimtoje situacijoje šiandien esame, ir imtis visų priemonių, kurios gali padėti apsaugoti Lietuvos žmones – jų sveikatą ir gyvybę – nuo galimo pavojingo COVID-19 protrūkio Lietuvoje.

 

Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė A. Kubilienė

Mob. 8 668 42 680

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-26 08:34
   Jolanta Anskaitienė