Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seime lankysis šauktiniai ir kariai savanoriai

2020 m. vasario 27 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Vasario 28 d., penktadienį, Seimo Kovo 11-osios Akto salėje (I rūmai) susirinks beveik 500 Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų batalione karo tarnybą atliekančių šauktinių ir savanorių.

Šauktinius ir karius savanorius lydės bataliono vadas plk. ltn. Artūras Purlys ir štabo vadas mjr. Viktoras Buiva.

Susirinkusiesiems sveikinimo žodį tars Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininkas prof. Vytautas Landsbergis ir Seimo narys Dainius Kreivys. „Labai džiugu, kad Lietuvos Respublikos Seime – mūsų demokratijos ir parlamentarizmo širdyje – lankysis toks didelis būrys šauktinių ir savanorių. Mūsų kariuomenė kasmet vis labiau plečiasi, Lietuvos žmonės ima suprasti jos reikšmę tiek mūsų šalies gynybai, tiek kariuomenės kaip ypatingos socialinės institucijos vaidmenį. Karius artėjančios Kovo 11-osios proga sveikins Seimo Pirmininkas ir prof. Vytautas Landsbergis – tikiuosi, kad šis vizitas ilgam įsimins karių atmintyje ir bus įkvėpimu kuo geriau atlikti savo tarnybą“, – sako parlamentaras D. Kreivys.

Nuo 11.30 val. šauktiniai ir kariai savanoriai dalyvaus ekskursijoje po Lietuvos Respublikos Seimo rūmus.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Dainiaus Kreivio patarėjas

Teodoras Jonas Žukas      

Tel. (8 5) 239 6605

El. p. [email protected]

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5)  239 6666, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-27 14:48
   Monika Kutkaitytė