Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis reiškia užuojautą dėl Jutos Strykės netekties

2020 m. kovo 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą Latvijos Respublikos Saeimai dėl Saeimos narės ir bendradarbiavimo su Lietuvos Respublikos Seimu skatinimo grupės pirmininkės Jutos Strykės (Jutos Strīķe) mirties.

„Reiškiame nuoširdžią užuojautą Latvijos Respublikos Saeimai ir Velionės artimiesiems. Bendradarbiavimo su Lietuvos Respublikos Seimu skatinimo grupės pirmininkė buvo kupina idėjų ir ryžto stiprinti parlamentinį bendradarbiavimą. Jos motyvacija ir lyderystė įkvėpė broliškus mūsų parlamentų ryšius, todėl tai yra skaudi netektis ir Lietuvai“, – teigiama Lietuvos parlamento vadovo užuojautoje.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-03-19 12:16
   Monika Kutkaitytė