Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nario Lauryno Kasčiūno pranešimas: „Nepaisant valdančiųjų bandymo supriešinti, Daugų mokytojų bendruomenėje rastas sutarimas“

2020 m. kovo 19 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Laurynas Kasčiūnas, vertindamas Seimo valdančiosios daugumos atstovų Seime Eugenijaus Jovaišos ir Roberto Šarknicko nekorektiškus bandymus koronaviruso krizės akivaizdoje supriešinti Alytaus rajono pedagogų bendruomenę su rajono vietos valdžia, pasinaudojant išsiskyrusia nuomone ir siekiant pigaus politinio populiarumo, pabrėžia, kad šiuo sudėtingu valstybei metu reikia dialogo tarp visų valdžios šakų ir bendruomenių, o ne provokacijų iš Seimo tribūnos.

Pasak susitikimą su Daugų Vlado Mirono gimnazijos mokytojais ir rajono vadovais padėjusio suorganizuoti L. Kasčiūno, sutarta, kad nuo rytojaus (penktadienio) mokytojai nuotolinio ugdymo procesui ruošis namuose.

„Svarbu įsiklausyti į mokytojų bendruomenės balsą, ypač turint galvoje epidemiologinę situaciją. Nuotolinis ugdymas – išbandymas visai mokytojų bendruomenei, tam reikia gerai pasiruošti. Tačiau iki šiol trūksta iš Švietimo ministerijos aiškios metodinės pagalbos ir pedagogams, ir rajono savivaldai. Todėl Seimo valdantieji, užuot priešinę pedagogų bendruomenę su vietos valdžia, turėtų padėti ieškoti konstruktyvių sprendimų, kaip per trumpą laiką kuo geriau persiorientuoti prie nuotolinio ugdymo vaikams, pedagogams, tėvams ir savivaldai“, – teigė L. Kasčiūnas.

„Šiuo sudėtingu ir įtemptu metu turime elgtis konstruktyviai, geranoriškai ir solidariai vieni kitų atžvilgiu. Reikalingi sprendimai, kurie leistų užtikrinti tinkamą ugdymą vaikams. Nacionalinės valdžios atstovai turėtų padėti sklandžiai ši procesą organizuoti, o ne tuščiai politikuoti ir skleisti netiesą“, – pažymėjo Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Laurynas Kasčiūnas

Tel. (8 5) 239 6983

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-03-19 15:33
   Monika Kutkaitytė