Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narių Remigijaus Žemaitaičio ir Kęstučio Bartkevičiaus pranešimas: „Visi dirbantieji valstybei turi būti vienodi“

2020 m. kovo 31 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien Seime buvo užregistruotas pasiūlymas Vyriausybės teikiamam Užimtumo įstatymui. Tuo metu, kai dirbantiesiems pagal darbo sutartis, sumažėjus pajamoms, Vyriausybė rado galimybę kompensuoti 90 procentų prarastų pajamų, dirbantiesiems pagal verslo liudijimus ir individualios veiklos pažymas, netekus pajamų, siūlomos išmokos tesieks 257 eurus.

Valstybės požiūris į visus dirbančiuosius privalo būti vienodas, todėl siūlome, kad praradę pajamas savarankiškai dirbantys asmenys gautų išmokas, lygias 90 procentų nuo paskutinių trijų mėnesių iki ekstremalios situacijos ar karantino paskelbimo gauto pajamų vidurkio, bet ne daugiau nei 90 procentų nuo vidutinio darbo užmokesčio ir ne mažiau nei vieno einamųjų metų minimalių vartojimo poreikių dydžiui.

Esame įsitikinę, kad šie pasiūlymai gali tik laikinai stabilizuoti padėtį, todėl nedelsiant Vyriausybė privalo ieškoti būdų, kaip užtikrinti visiems dirbantiesiems, sumažėjus pajamoms, kompensuoti bent 80 procentų buvusių pajamų be jokių apribojimų, priešingu atveju vidaus vartojimo ženklus mažėjimas ir ekonomikos nuosmukis, ne mažesnis nei 2008 metais, neišvengiamas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo nariai

 

Remigijus Žemaitaitis

El. p. [email protected]

 

Kęstutis Bartkevičius

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6972

   Naujausi pakeitimai - 2020-03-31 10:02
   Monika Kutkaitytė