Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo opozicijos lyderio Gabrielio Landsbergio pranešimas: parlamentaras sveikina pasikeitusią Vyriausybės poziciją ieškoti sprendimų dėl papildomo užmokesčio visiems medikams

2020 m. balandžio 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo opozicijos lyderis, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas ir TS-LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis esminiu posūkiu valdančiųjų pozicijoje vadina Vyriausybės įsiklausymą į konservatorių reikalavimą atlyginimus didinti visiems medikams, pandemijos akivaizdoje kasdien rizikuojantiems savo gyvybe.

„Jau rytoj mūsų atstovai sės prie derybų stalo su Vyriausybe. Džiaugiamės, kad nugalėjo proto balsas – būtų nežmoniška rūšiuoti medikus, nes šiandien serga medikai, dirbantys pačiuose įvairiausiuose skyriuose. Ieškosime kompromiso dėl visų – rizikuoja ne tik gydytojai, bet ir seselės, slaugės, visas su pacientais dirbantis personalas. Ieškosime variantų tiek, kiek reikės“, – sakė TS-LKD lyderis G. Landsbergis.

 

Daugiau informacijos:

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos viešieji ryšiai

Tel. (8 5) 239 6506

   Naujausi pakeitimai - 2020-04-01 17:07
   Monika Kutkaitytė