Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narės Monikos Navickienės pranešimas: „Ar po ministrų ištyrimo pagaliau ateis ir medikų eilė?“

2020 m. balandžio 9 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė, TS-LKD pirmininko pavaduotoja Monika Navickienė šiandien viešai kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą ir valstybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovą Aurelijų Verygą, pasveikindama ir pasidžiaugdama, kad visi Vyriausybės nariai buvo ištirti ir neserga, todėl dabar daugiau vilties, kad bus ištestuoti ir dar vis testavimo nesulaukiantys Lietuvos medicinos darbuotojai.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad visi Vyriausybės nariai sveiki. Taip pat smagu, kad sveiki yra ir Vyriausybės kancleris, vicekancleris ir net vidaus reikalų viceministras Česlovas Mulma. Džiaugiuosi, kad sveikas ir ištirtas taip pat yra ir Seimo narys Dainius Gaižauskas. Ypač tuo džiaugiuosi, nes kai pagaliau saugūs ir sveiki jaučiasi mūsų valdžios vyrai, atsiranda nedidelė viltis, kad bus ištirti ir pirmose fronto su liga linijose dirbantys medikai, ir dar simptomus jaučiantys, bet netiriami daugelis Lietuvos gyventojų, atitinkančių atvejo aprašus“, – atvirame kreipimesi į ministrą A. Verygą rašo Seimo narė M. Navickienė.

 

Daugiau informacijos:

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos viešieji ryšiai

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected] 

   Naujausi pakeitimai - 2020-04-09 15:38
   Monika Kutkaitytė