Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno Gabrieliaus Landsbergio pranešimas: „Vien draudimų nebeužtenka, reikia veikiančio plano ateičiai“

2020 m. balandžio 22 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Rytoj opozicija inicijuoja nenumatytą Seimo posėdį, kurio metu bus sudarytos sąlygos medikų ir nukentėjusio nuo pandemijos verslo atstovams, ekspertams viešai, iš Seimo tribūnos, išsakyti savo poziciją dėl itin sudėtingos situacijos ir iššūkių, kuriuos dėl pandemijos patiria valstybė ir atskiri sektoriai.

Ketvirtadienio Seimo posėdyje numatyta opozicinė darbotvarkė ir Vyriausybės valanda, kurios metu Vyriausybės nariai atsakys į parlamentarų klausimus. Taip pat dėl rezonansinių klausimų – premjero gatvės asfaltavimo, valdžios testavimosi ir vėlavimo įgyvendinti ekonomikos skatinimo planą.

„Visuomenės ir ekspertų balsas šios dienos situacijoje itin svarbus. Draudimai ir karantinas suveikė trumpuoju laikotarpiu. Tačiau dabar valstybė turi žengti žingsnį pirmyn – vien draudimų nebeužtenka. Tai matome ir girdime visi. Privalome žinoti, kaip gyvensime toliau, privalome labai aiškiai matyti ir įvertinti, kokią turime situaciją šiandien sveikatos sistemoje, kokie iššūkiai mūsų laukia artimiausiu metu ekonomikoje ir kaip mes su šita situacija tvarkysimės. Labai svarbu išgirsti ir Vyriausybės narių atsakymus į konkrečius ir kritiškus klausimus – nuo Upės gatvės asfaltavimo iki priedų ministro Aurelijaus Verygos patarėjams. Pastarąjį mėnesį tokios galimybės nebuvo, o mes vis dar esame parlamentinė valstybė“, – sakė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos Seime seniūnas Gabrielius Landsbergis.

TS-LKD frakcija rytdienos posėdžiui teikia įstatymo projektus dėl reprezentacinių ir parlamentinių išmokų sustabdymo, didesnės paramos nukentėjusiems dėl krizės ir didesnių išmokų patekusiems į prastovas, siejant su turėtu atlyginimu, kad būtų išlaikomos darbo vietos (nekuriant paskatos eiti į darbo biržas), tikslinamas įstatymas, kurio taikyme išryškėjo problemos (išmokos negauna savarankiškai dirbantieji, jei turi darbinius santykius, nors darbinių pajamų nėra).

Rytdienos posėdyje taip pat bus taip pat sprendžiama dėl parlamentarės Irinos Rozovos apkaltos.

 

Daugiau informacijos:

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos viešieji ryšiai

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-04-22 10:54
   Monika Kutkaitytė