Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Emanuelio Zingerio pranešimas: „Seime pagerbtos Krymo totorių genocido aukos“

2020 m. gegužės 20 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Minint 1944 m. gegužės 18 d. Sovietų Sąjungos diktatoriaus Josifo Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją, terorą, žudynes, etninį valymą, vakar Seimas, Užsienio reikalų komiteto Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitečio prašymu, tylos minute pagerbė Krymo totorių genocido aukas.

„Šiuo humanistiniu gestu mes taip pat įvertinome totorių nenuilstamą kovą už Krymo priklausomybę Ukrainai ir jų tautos teisę laisvai gyventi savo Tėvynėje – Ukrainos Kryme“, – sakė Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitečio pirmininkas Emanuelis Zingeris.

Lietuva griežtai smerkia Krymo aneksiją ir nuosekliai laikosi principingos jos nepripažinimo politikos, taip pat pripažįsta Kijeve veikiančio Krymo totorių tautinio parlamento Medžiliso galias.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Emanuelis Zingeris

Tel. (8 5) 239 6644

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-20 12:52
   Monika Kutkaitytė