Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Rasos Petrauskienės pranešimas: „Vyriausybės ir ministro Aurelijaus Verygos prašoma leisti padaryti išimtį dėl prasidedančio futbolo A lygos sezono“

2020 m. gegužės 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Rasa Petrauskienė kreipėsi į Vyriausybę, sveikatos apsaugos ministrą ir valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovą Aurelijų Verygą dėl išimties gegužės 30 d. prasidėsiančiam futbolo sezonui.

Pažymima, jog vakar Vyriausybei priėmus sprendimą, kad nuo birželio 1 d. bus galima vykdyti renginius su 300 dalyvių, nuo birželio 16 – 500, nuo liepos 1 – 700, nuo liepos 16 dienos – 900 dalyvių, Seimo narė R. Petrauskienė Vyriausybės ir ministro A. Verygos prašo padaryti išimtį šeštadienį, gegužės 30 d., dvi dienos iki sušvelnintų reikalavimų renginiams įsigaliojimo prasidėsiančioms futbolo A lygos sezono rungtynėms. 

„Prasideda futbolo A lygos sezonas, žaidėjai nekantrauja sugrįžti į futbolo aikštę, aistruoliai – palaikyti savo komandas. Futbolo stadionai yra tokio dydžio, kad tikrai yra galimybės sutalpinti daug daugiau nei 30 žiūrovų, išlaikant ne ką mažesnius saugumo reikalavimus nei kavinėse ar sporto klubuose, o lyginant su draudimų švelninimu uždarose vietose – lauko erdvėse, net ir esant didesniam skaičiui žmonių, renginys gali būti organizuojamas galbūt net saugiau. Negana to, tai padėtų klubams neprarasti pajamų – būtų parduodami bilietai, suteikta galimybė reklamai, gaunamos pajamos iš kitų paslaugų“, – teigė R. Petrauskienė.

Parlamentarė pabrėžia, kad į Seimo narius vis dažniau kreipiasi įvairūs sporto klubai, prašydami pagalbos dėl renginių organizavimo ribojimų, ypač futbolo lygos, kurios numačiusios sezoną tęsti jau gegužės 30 d., po vakar Vyriausybės priimto sprendimo didesnius žmonių srautus leisti tik nuo birželio 1 d. jaučiasi nusivylusios. Todėl Seimo narė R. Petrauskienė prašo padaryti išlygą futbolo rungtynėms, kurios sėkmingiau galėtų vykti jau kitą savaitgalį.

„Kai sužinojau, kad jau patvirtintas A lygos tvarkaraštis, o mano mėgstamos FK „Bangos“ pirmasis išbandymas laukia gegužės 30 dieną, negalėjau patikėti, kad rungtynės gali įvykti be žiūrovų ir skanduočių, turint omenyje, kad jau nuo birželio 1 d. situacija keistųsi iš esmės.  Negana to, šios varžybos labai lauktos visų pajūrio sirgalių – FK „Banga“ po penkerių metų pertraukos grįžo į A lygą, tad reiktų neatimti iš aistruolių galimybės palaikyti savo mylimą komandą“, – sakė R. Petrauskienė.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Rasa Petrauskienė

Tel. (8 5) 239 6628

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-21 11:20
   Monika Kutkaitytė