Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojo Simono Gentvilo pranešimas: „Grigeo Klaipėda“ turi būti stebima po padidinamuoju stiklu“

2020 m. gegužės 26 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojo liberalo Simono Gentvilo prašymu į rytojaus Seimo Aplinkos apsaugos komiteto darbotvarkę įtrauktas klausimas dėl tinkamo AB „Grigeo Klaipėda“ taršos leidimų atnaujinimo. Parlamentaro įsitikinimu, toks aptarimas būtinas, ypač atsižvelgiant į vos prieš kelis mėnesius įvykusį milžinišką ekologinį skandalą.

„Nerimą kelią tai, kad bendrovė „Grigeo Klaipėda“ be pateikto prašymo atnaujinti taršos leidimus kol kas neatliko jokių realių papildomų veiksmų, kurie užtikrintų, kad vanduo ir aplinka tikrai nebūtų teršiama. Todėl labai svarbu įsitikinti, kad taršos leidimų atnaujinimas būtų įvykdytas laikantis aukščiausių aplinkosaugos standartų. Neturime jokios teisės leisti pasikartoti praeities klaidoms“, – apie esamą situaciją kalbėjo Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojas liberalas S. Gentvilas.

Parlamentaras atkreipia dėmesį į tai, kad prokuratūra kol kas nepanaikino AB „Grigeo Klaipėda“ valymo įrenginių arešto ir neleido jų rekonstruoti; taip pat „Klaipėdos vanduo“ nepratęsė gegužės 15 d. nutrūkusios nuotekų valymo sutarties. Tačiau nepaisant šių aplinkybių įmonė vis tiek tikisi savo veiklą atnaujinti jau birželio 4 d.

„Deja, bet „Grigeo Klaipėda“ yra praradusi, bet neatkūrusi visuomenės pasitikėjimo, todėl kiekvienas įmonės veiksmas turi būti stebimas po padidinamuoju stiklu. Politikai ir valstybinės institucijos privalo užtikrinti, kad praeities klaidos jokiu būdu nepasikartotų ateityje. Tikiuosi, kad komiteto posėdyje įvyks išsami diskusija ir bus atsakyta į visus rūpimus klausimus, o taršos leidimai šiai įmonei bus atnaujinti tik įsitikinus, kad tam „Grigeo Klaipėda“ yra visapusiškai pasiruošusi“, – pridūrė parlamentaras S. Gentvilas.

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdis įvyks gegužės 27 d. 10 val. Tiesioginę transliaciją galima stebėti čia: https://youtu.be/66sAUAoo8H8

 

Daugiau informacijos:

Simonas Gentvilas

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys

Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojas

Mob. 8 698 42 168, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-26 14:31
   Monika Kutkaitytė