Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narių Kazio Starkevičiaus ir Rasos Petrauskienės pranešimas: parlamentarai kreipėsi į Ministrą Pirmininką klausdami, kodėl ignoruojami socialiniai partneriai

2020 m. birželio 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos frakcijos nariai Kazys Starkevičius ir Rasa Petrauskienė, vadovaudamiesi Seimo statuto 212 straipsniu, pateikė klausimą Ministrui Pirmininkui p. Sauliui Skverneliui: „Kodėl ignoruojami socialiniai partneriai?“

 Ministras Pirmininkas 2020 m. vasario 12 d. pasirašė potvarkį Nr. 29 dėl darbo grupės sudarymo, kuriai buvo pavesta koordinuoti Lietuvos Respublikos nacionalinio energetikos ir klimato srities veiksmų plano 2021–2030 m. (toliau – Planas) įgyvendinimą ir spręsti „Žaliojo kurso“ darbotvarkės klausimus, kurie yra gyvybiškai svarbūs žemės ūkiui.

Šiuo potvarkiu darbo grupė buvo įpareigota koordinuoti Plano priemonių perkėlimą į susijusias su Plano įgyvendinimu sektorių plėtros programas bei įgyvendinamuosius teisės aktus ir 2021–2030 metų Europos Sąjungos fondų veiksmų programą bei 2021–2027 metų Bendrosios žemės ūkio politikos strateginį planą. Darbo grupė svarstys ir Klimato kaitos programos lėšų panaudojimo prioritetus.

Seimo nariai konstatuoja, kad darbo grupei keliami klausimai yra nepaprastai aktualūs žemės ūkiui, tačiau jos sudėtyje yra vien tik biurokratinio valstybės aparato narai, nėra nė vieno žemdirbių visuomeninių organizacijų atstovo, nors potvarkio 4 punkte nurodyta, kad į darbo grupę galima pasitelkti valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų, mokslo ir studijų institucijų, asociacijų atstovų.

„Kodėl į darbo grupę nebuvo pakviesti žemės ūkio srities socialinių partnerių atstovai, kodėl šios grupės vadovai, nors jau įvyko ne vienas darbo grupės posėdis, iki šiol nepakvietė nė vienos žemės ūkio srities socialinių partnerių organizacijų atstovų dalyvauti svarstant itin svarbių žemės ūkiui klausimų svarstyme, nors kai kurie iš jų yra pareiškę norą?“ – Seimo nariai K. Starkevičius ir R. Petrauskienė klausia Ministro  Pirmininko.

 

Daugiau informacijos:

TS-LKD frakcijos viešieji ryšiai

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-06-01 13:07
   Monika Kutkaitytė