Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas pagerbė Moldovą už prieš 30 metų pripažintą Lietuvos nepriklausomybę

2020 m. birželio 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kreipimesi į Moldovos Parlamento Pirmininkę Zinaidą Grečanają (Zinaida Greceanî) prieš 30 metų žengtą Moldovos parlamento žingsnį pripažinti Lietuvos nepriklausomybę vadina drąsiu ir tauriu. Tai Moldova padarė 1990 m. gegužės 31 dieną dar būdama Sovietų Sąjungos sudėtyje.

„Prisimename ir esame dėkingi Moldovos politikams už šį solidarumo ženklą. Lietuva remia Moldovos teritorijos vientisumą, taip pat visapusiškai palaiko ir toliau palaikys Moldovos eurointegracinius siekius. Plėtodami draugiškus mūsų valstybių parlamentų santykius, esame pasirengę dalytis savo patirtimi dalyvaudami bendruose projektuose“, – sako Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus vyr. specialistė

Milda Žvinienė

Tel. (8 5)  239 6220

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-06-01 17:04
   Monika Kutkaitytė