Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Monikos Navickienės pranešimas: „Po Konstitucinio Teismo sprendimo – raginimas Agnei Širinskienei atsistatydinti iš Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkų“

2020 m. birželio 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė, TS-LKD pirmininko pavaduotoja Monika Navickienė, vertindama šiandien paskelbtą Konstitucinio Teismo sprendimą, kad Agnės Širinskienės inicijuotos ir vadovautos Seimo laikinosios tyrimo komisijos veikla pripažinta pažeidusia Konstituciją, viešai kreipiasi į A. Širinskienę, ragindama ją prisiimti atsakomybę ir atsistatydinti iš Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko pareigų.

„Šiandien Konstitucinis Teismas aiškiai konstatavo, kad Seimo narė Agnė Širinskienė daugiau nei pusantrų metų užsiiminėjo antikonstitucine veikla. Jos inicijuota ir vadovauta komisija visą šį laiką darė neteisėtą spaudimą nepriklausomoms institucijoms: prokuratūrai, Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai, valstybės įmonėms. Taip pat neteisėtai persekiojo ir spaudė skaidriai veikiantį verslą, investuotojus, Seimo Pirmininką ir opozicijos parlamentarus. Visa tai ji darė tuo pačiu metu eidama ir Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko pareigas. Po tokio Teismo sprendimo bet kuris save gerbiantis parlamentaras turėtų prisiimti politinę atsakomybę ir trauktis iš vadovaujančių pareigų. Parlamentarė, laužanti Konstituciją ir tuo pačiu pažeisdama teisės viršenybės principą, negali toliau vadovauti Teisės ir teisėtvarkos komitetui, nes taip diskredituoja ir savo, ir komiteto, ir viso šalies parlamento reputaciją“, – teigia Seimo narė Monika Navickienė.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos viešieji ryšiai

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-06-12 13:43
   Monika Kutkaitytė