Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro vadovu siūlo skirti Adą Jakubauską

2020 m. birželio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, remdamasis Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos teikimu, bei po išsamių konsultacijų su istorikų bendruomene ir visuomenininkais, teikia Seimui Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro vadovo kandidatūrą – prof. dr. Adą Jakubauską.

„Prof. Adas Jakubauskas yra žinomas ir nusipelnęs mokslininkas, išmanantis Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro veiklą. Jo kandidatūrai stiprų palaikymą išreiškė tiek kolegos Seimo nariai, tiek visuomeninės organizacijos ir akademinė bendruomenė. Toks šio kandidato palaikymas rodo pasitikėjimą ir leidžia manyti, kad jis galės tinkamai eiti pareigas“,– teigė parlamento vadovas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-06-17 08:59
   Monika Kutkaitytė