Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Monikos Navickienės pranešimas: „Rimanto Sinkevičiaus paskyrimas reikštų nomenklatūros renesansą – raginame Prezidentą atsilaikyti“

2020 m. birželio 29 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo narė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko pavaduotoja Monika Navickienė, vertindama Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą į ekonomikos ir inovacijų ministrus skirti Rimantą Sinkevičių, pabrėžia, kad tai reikštų nomenklatūros renesansą ir grįžimą į neskaidraus valdymo laikus bei ragina Prezidentą Gitaną Nausėdą nepadaryti dar vienos klaidos, kaip kad nutiko su Jaroslavu Narkevičiumi.

„Rimanto Sinkevičiaus ketverių metų darbo susisiekimo ministru 2012–2016 m. kadencijos Vyriausybėje palikimas buvo šiame sektoriuje suvešėję neskaidrumas, neefektyvumas ir nepotizmas. Visi pamename, kokios neskaidrios valstybės valdomų įmonių praktikos klestėjo „Lietuvos geležinkeliuose“, kelių priežiūros bendrovėse, kaip neefektyviai buvo tvarkomi ir asfaltuojami keliai. Ne veltui tuometiniai „Lietuvos geležinkeliai“ ir kitos susisiekimo sektoriaus valstybinės įmonės buvo vadinamos „partijų lesyklėlėmis“. Visa ta nomenklatūrinė pelkė, kurią bandė valyti susisiekimo ministras Rokas Masiulis, buvo ligtolinio ministro R. Sinkevičiaus politinis ir profesinis palikimas. Todėl dabar šio, jokiomis reformomis, pažangiomis idėjomis nepasižymėjusio politiko skyrimas vadovauti Ekonomikos ir inovacijų ministerijai – būtų valstybei dar vienas didelis žingsnis atgal. Todėl tikimės, kad Prezidentas Gitanas Nausėda nepadarys dar vienos klaidos, kaip kad nutiko su J. Narkevičiaus paskyrimu bei toliau nenuleidinės skaidrumo ir profesionalumo standartų“, – pabrėžė Seimo narė M. Navickienė.

 

Kontaktams:

Seimo narė Monika Navickienė

Tel. (8 5) 239 6270

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-06-29 14:57
   Monika Kutkaitytė