Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narys Justas Džiugelis paviešino atliktų svarbiausių darbų ataskaitą

2020 m. liepos 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Politika besidomintys rinkėjai žinių laidose ar tiesioginėse transliacijose mato iki vėlaus vakaro užsitęsusius Seimo posėdžius, parlamentarų ginčus su oponentais, daugybę susitikimų, komentarų, kelionių. Tačiau realios, apčiuopiamos naudos žmonėms daugelis ir neįžvelgia. Parlamentaras Justas Džiugelis įsitikinęs, kad kalbomis žmones įtikinti be galo sunku, todėl parengė svarbiausių per pastaruosius beveik ketverius metus atliktų darbų ataskaitą, kurioje įvardijo konkrečius veiksmus, problemas, kaip jos buvo sprendžiamos, ir pasiektus rezultatus.

„Tapęs Seimo nariu, turėjau konkretų tikslą pakeisti silpniausių visuomenės narių gyvenimą. Tad kasdien sąžiningai atstovavau žmonių su negalia, senjorų, šeimų ir visų, kuriems svarbi socialinė politika, sveikatos apsauga bei švietimas, interesams. Rengiau įstatymo projektus, inicijavau pokyčius ir pertvarkas ten, kur mačiau didžiausią neteisybę, susikaupusias žmonių nuoskaudas ar tiesiog situacijas, kuriose reikėjo pagalbos. Pamėginus viską suskaičiuoti, susidarė galybė lapų, todėl atrinkau tik pačius svarbiausius darbus, suskirsčiau juos pagal žmonių, kuriems jie aktualūs, grupes ir dalinuosi viešai tikėdamasis, kad visi, kam kyla šis, dažniausiai Seimo nariams užduodamas klausimas, galiausiai ras atsakymą“, – sako J. Džiugelis.

 

Svarbiausių Seimo nario J. Džiugelio 2016–2020 m. atliktų darbų ataskaitas rasite paspaudę šią NUORODĄ.

 

Primename, kad J. Džiugelis priklauso Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijai ir frakcijai, yra Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys, Seimo Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininko pavaduotojas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Justas Džiugelis

Mob.8 656 88 886

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-07-28 14:34
   Jolanta Anskaitienė