Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narių pranešimas: „Dėl egzaminų rezultatų konservatoriai prašo skubiai sušaukti Švietimo ir mokslo komiteto posėdį“

2020 m. rugpjūčio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos, Švietimo ir mokslo komiteto nariai Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Vytautas Juozapaitis ir Edmundas Pupinis prašo skubiai surengti neeilinį Komiteto posėdį valstybinių brandos egzaminų rezultatams aptarti.

„Prastėjantys matematikos egzaminų rezultatai, deja, jau tapo ydinga tendencija. Šiomis dienomis girdėjome nemažai vertinimų, kodėl taip atsitiko. Įvardinta, kad tai dėl sisteminių bėdų, galimai netinkamai suformuluotų egzamino užduočių, nuotolinio mokymo ir pan. Tačiau nesuprantame, kodėl atsakingos institucijos jau prieš porą metų matydamos pasiekimų rezultatus nesiėmė jokių veiksmų. Ar galime pasitikėti, kad jau dabar tikrai bus imamasi tinkamų priemonių problemai spręsti? Norime iš atsakingų institucijų išgirsti konkrečius planus ir įsipareigojimus“, – sako TS-LKD pirmininko ir TS-LKD frakcijos Seime seniūno pavaduotoja R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

 

Kontaktams:

TS-LKD viešieji ryšiai

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-08-07 14:56
   Jolanta Anskaitienė