Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Jurgio Razmos pranešimas: „Pajutę valdžios ir įtakos skonį, „valstiečiai“ nori keisti savo pačių tvarkas“

2020 m. rugsėjo 4 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotojas Jurgis Razma valdančiųjų „valstiečių-žaliųjų“ atstovo Valerijaus Simuliko pasiūlymą keisti ministerijų kanclerių statusą vadina pralaimėjimo ženklu.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys V. Simulikas siūlo įstatymo projektu keisti ministerijų kanclerių statusą iš politinio asmeninio pasitikėjimo pareigūnų į karjeros tarnautojų. Anot parlamentaro J. Razmos, tokiu siūlymu norima dabar politiškai parinktus ministerijų kanclerius „įšaldyti“ kitai kadencijai, taip išlaikant neformalią valdžią.

„Formaliai toks projektas motyvuojamas europine praktika, Vyriausybės darbo stabilumo poreikiu, tačiau iš tiesų tokiu būdu, kad ir netekus politinės valdžios, per šiuos įtakingus pareigūnus būtų siekiama išlaikyti neformalią politinę įtaką Vyriausybei, kadangi kanclerių atsakomybėje yra ir ministerijos darbuotojų įdarbinimas, ir finansų skirstymas, – teigė R. Razma. – Kartu tokie siūlymai signalizuoja, kad „valstiečių-žaliųjų“ stovykloje jau plinta rinkimų pralaimėjimo nuotaikos – pajutę valdžios ir įtakos skonį, „valstiečiai“ nori keisti savo pačių tvarkas, kad tik išlaikytų galios svertus savo rankose. Beje, šis V. Simuliko siūlymas neoriginalus – panašų sprendimą nueidama nuo valdžios buvo priėmusi ir socialdemokratų Vyriausybė.“

 

Daugiau informacijos:

TS-LKD frakcijos viešieji ryšiai

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-09-04 13:19
   Monika Kutkaitytė