Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narių grupės pranešimas: „Konservatoriai nori išsaugoti galimybę automatiškai indeksuoti pensijas“

2020 m. rugsėjo 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos atstovai Monika Navickienė, Gintarė Skaistė, Paulė Kuzmickienė ir Justas Džiugelis skubiai teikia įstatymo pataisą, kuri užtikrintų, kad Lietuvos pensininkai nenukentėtų tuo atveju, jeigu ekonomikos tendencijos taptų neigiamos.

Matydami, kad indeksavimo koeficiento taikymo kriterijaus pririšimas prie bendrojo vidaus produkto (BVP) kitimo tendencijų nėra logiškas, nes menkai besiskiriantis rezultatas lemia visiškai skirtingas pasekmes (0,1 reiškia, kad indeksavimas vykdomas bendra tvarka, o –0,1 nors pasekmės socialinio fondo biudžeto finansinėms galimybėms iš esmės nesiskiria, reiškia, kad indeksavimas jau nebevyksta), TS-LKD frakcijos nariai mano, kad toks pririšimas yra neišbaigtas, nelankstus ir negali būtu taikomas, todėl, siekdami užtikrinti, kad Lietuvos pensininkų nepaliestų neigiamos BVP tendencijos įtaka pensijų indeksavimo formulei ir kad pensijos būtų indeksuotos bei išmokėtos laiku, pasiūlė išbraukti neigiamos BVP tendencijos įtaką indeksavimo formulei ir taip apsaugoti pensininkus.

„Siekiame panaikinti įstatymo nuostatą, kuri visuomenėje sukėlė itin daug klausimų. Gyvename neramiais laikais, todėl siekiame, kad pažeidžiamiausia visuomenės grupė jaustųsi kiek įmanoma saugiau“, – sakė įstatymo pataisos iniciatoriai.

 

Daugiau informacijos:

TS-LKD frakcijos viešieji ryšiai

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-09-14 08:11
   Monika Kutkaitytė