Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Vytauto Juozapaičio pranešimas: „Dėl kauniečių sveikatai pavojingo triukšmo – klausimai susisiekimo ministrui“

2020 m. rugsėjo 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys profesorius Vytautas Juozapaitis kreipėsi į susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių dėl Kaune esančio Alfonso Meškinio vardo tilto rekonstrukcijos.

Parlamentaras pažymi, kad į jį kreipėsi nusivylę kauniečiai, kurie skundžiasi dėl padidinto triukšmo, trukdančio darbui, poilsiui, kuris neigiamai atsiliepia jų gyvenimui. Greta ypač intensyvaus eismo automagistralės gyvenančių miestiečių nusiskundimai kelia įtarimų, kad viršijami nustatyto leidžiamo triukšmo lygio rodikliai.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo narys V. Juozapaitis kreipimesi į susisiekimo ministrą prašo pateikti išsamią informaciją apie A. Meškinio vardo tilto rekonstrukcijos eigą, planuojamų darbų pabaigą, sąmatą ir informuoti, ar yra projekte numatytos priemonės žmonių sveikatai kenksmingo triukšmo sumažinimui, kad ir akustinės triukšmo apsaugos sienelės ar kitos priemonės.

„Atliepdamas Kauno gyventojų, reziduojančių minėto tilto prieigose, lūkesčius ir išsakytą nerimą, kreipiuosi į susisiekimo ministrą ir prašau išsamios informacijos, ar tikrai skiriamas deramas dėmesys ne tik techniniams tilto rekonstrukcijos duomenims, bet ir gyventojų sveikatos apsaugai nuo kenksmingo triukšmo“, – pažymėjo prof. V. Juozapaitis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Vytautas Juozapaitis

Tel. (8 5) 239 6559

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-09-28 14:20
   Monika Kutkaitytė