Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina Angelų sargų dienos proga

2020 m. spalio 2 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Lietuvos policijos pareigūnus, veteranus ir policijos rėmėjus Angelų sargų (Policijos) dienos proga.

„Sveikinu ir nuoširdžiai dėkoju už jūsų sunkų darbą, pagalbą ir dėmesį visiems Lietuvos žmonėms. Per pastarąjį mūsų nepriklausomybės trisdešimtmetį policijos institucija Lietuvoje išaugo ir smarkiai pasikeitė. Jūsų atsidavimas tarnybai neskaičiuojant viršvalandžių ir savaitgalių šį pokytį puikiai atspindėjo šiemet, koronaviruso pandemijos akivaizdoje. Kiekvienas galėjome įsitikinti tuo, kiek angelo sargo darbo atlieka policijos pareigūnas. Toks pagalba ir supratingumu grįstas visuomenės ir policijos ryšys užtikrina aktyvią pilietinę visuomenę Lietuvoje ir saugią mūsų šalį“, – sako Seimo Pirmininkas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-10-02 09:22
   Monika Kutkaitytė