Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliais apdovanos Lietuvos visuomenininkus

2020 m. spalio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spalio 5 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijoje Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliais „Tarnaukite Lietuvai“ apdovanos Lietuvos visuomenininkus.

Šis apdovanojimas yra skiriamas už parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą, pilietiškumo ir demokratijos skatinimą, filantropinę veiklą, jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą, savanorystės sklaidą Lietuvoje ir visuomeniškai aktualią publicistiką.

„Kai žiūriu į šių metų laureatų sąrašą, nuoširdžiai didžiuojuosi. Šiemet apdovanojami bus 170 aktyvių ir pilietiškų žmonių, kurie daro gerus darbus ir jais įkvepia kitus bei skleidžia šilumą. Apdovanojimai bus įteikti menininkams, mokytojams, verslininkams, šauliams, laisvės gynėjams. Tai atviri ir iniciatyvūs Lietuvos bendruomenių lyderiai“, – teigia Lietuvos parlamento vadovas.

Kandidatus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliui siūlyti gali valstybės ir savivaldybių institucijos, įstaigos, asociacijos, mokslo, mokymo, kultūros įstaigos, piliečių bendruomenės, labdaros organizacijos ir kiti juridiniai asmenys.

Iškilmingas renginys, kuriame skelbiamas ir apdovanojami nugalėtojai, vyksta kiekvienais metais kovo 30 d., Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimimo dieną, Panevėžyje, tačiau šiemet apdovanojimų ceremonija buvo nukelta dėl Lietuvoje įvesto karantino.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-10-05 08:16
   Monika Kutkaitytė