Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Arvydo Anušausko pranešimas: parlamentaras kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą dėl grėsmių nacionaliniam saugumui transporto sektoriuje

2020 m. spalio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Arvydas Anušauskas, Konkurencijos tarybai konstatavus, jog Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA), pratęsdama sutartis su tolimojo susisiekimo rinkoje konkuruojančiais vežėjais, pažeidė Konkurencijos įstatymą ir įpareigojo LTSA per 8 mėnesius nutraukti sutartis su daugiau nei 40 tarp savęs konkuruojančių vežėjų, kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą (VSD).

„Atsižvelgiant į tai, kad toks įpareigojimas atsilieps visam tarpmiestinio susisiekimo sektoriui, turės reikšmingų pokyčių pagrindiniams vartotojams – keleiviams, sukels įtaką ne tik vežėjų finansinei būklei, bet papildomai gali kilti grėsmės nacionaliniam saugumui, prašau VSD įvertinti galimas grėsmes ir kartu su kitomis institucijomis įvertinti padėtį tarpmiestinio susisiekimo transporto sektoriuje“, – teigia A. Anušauskas. Seimo narys yra įsitikinęs, kad reikia imtis priemonių grėsmių suvaldymui.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6878

   Naujausi pakeitimai - 2020-10-06 15:29
   Monika Kutkaitytė