Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas kviečia aktyviai dalyvauti rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą

2020 m. spalio 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ragina visus balso teisę turinčius žmones nelikti abejingais ir aktyviai dalyvauti Seimo rinkimuose. Seimo Pirmininkas atkreipia dėmesį, kad Seimas gali išpildyti tiek Lietuvos lūkesčių, kiek balso teisę turinčių ateis atiduoti savo balso.

„Seimas yra tautos nuosavybė, būkime visi atsakingi už šią nuosavybę. Mūsų atstovams Seime yra skirtos 141 vietos Seimo salėje, kurioje Seimo nariai bursis į frakcijas ir koalicijas tam, kad nustatytų ir įgyvendintų Lietuvos kryptį. Bet čia ateina žmonės, kuriuos mes visi renkame dabar. Tad jei į rinkimus ateitų balsai tų, kurie dažniausiai tyli – jie galėtų būti išgirsti. Ateikite ir atsiveskite abejojančius, nes ne be reikalo istorines Seimą apgynusias barikadas puošia užrašas „Lietuvos širdis“. Aktyviai dalyvaudami rinkimuose galime išrinkti Lietuvai geriausią širdį“, – teigia Seimo Pirmininkas.

Seimo Pirmininkas balsuos su šeima šį sekmadienį, spalio 11 d., 10 val. Ringaudų apylinkėje (Ringaudų pradinėje mokykloje, Gėlių g. 2, Ringaudų k., Kauno r.).

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-10-09 10:47
   Monika Kutkaitytė