Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno Gabrieliaus Landsbergio pranešimas: parlamentaras dėl savavališkai griaunamo namo Perkūno alėjoje kreipėsi į Vyriausybę

2020 m. spalio 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos Seime seniūnas, Seimo opozicijos lyderis Gabrielius Landsbergis ir Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Jurgita Šiugždinienė kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, kultūros ministrą Mindaugą Kvietkauską ir aplinkos ministrą Kęstutį Mažeiką, ragindamas juos užtikrinti, kad savavališkai griaunamas istorinės architektūros namas Perkūno alėjoje 11-a, Kaune, būtų atstatytas.

„Kultūros bendruomenę Kaune ir visoje Lietuvoje šokiravo savavališkas griovimas istorinės architektūros namo Perkūno al. 11, Kaune. Tai labai pavojingas precedentas, kai, greičiausiai suprantant pasekmes ir nedideles baudas už tokį elgesį, pasiryžtama griauti ir niokoti paveldą. Todėl labai svarbi profesionali ir principinga valstybės institucijų reakcija ir pozicija, reikalaujant ir užtikrinant šio nugriauto pastato atstatymą. Kaunas yra išskirtinis savo medine ir tarpukario modernizmo architektūra, kuri pretenduoja būti įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą, todėl rūpestis paveldu turi būti tarp aukščiausių Vyriausybės prioritetų“, – kreipimesi rašo G. Landsbergis ir J. Šiugždinienė.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas G. Landsbergis ir Kauno miesto savivaldybės tarybos narė J. Šiugždinienė dar šeštadienį kreipėsi į Kultūros paveldo departamentą bei Teritorijų planavimo ir statybos inspekciją, prašydami stabdyti minėtą paveldo niokojimą Kaune.

 

Daugiau informacijos:

TS-LKD frakcijos viešieji ryšiai

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-10-20 09:33
   Monika Kutkaitytė