Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas kreipėsi į Etikos ir procedūrų komisiją dėl galimo dokumentų klastojimo

2020 m. lapkričio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

       Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją su prašymu įvertinti Seimo narių, siekusių inicijuoti nenumatytus Seimo posėdžius 2020 lapkričio 4 d., elgesį.

       Seimo Pirmininko kreipimesi nurodyta, kad lapkričio 3 d. Seimo Pirmininko sekretoriatą pasiekė Seimo narių siūlymas sušaukti du nenumatytus Seimo posėdžius. Seimo Pirmininkas atkreipia dėmesį, kad nors siūlymas buvo pasirašytas 47 Seimo narių, susipažinus su surinktų parašų lapais, buvo pastebėta, kad siūlymą pasirašė ne 47 Seimo nariai, o tik 45, nes 2 Seimo narių parašai kartojosi skirtinguose parašų rinkimo lapuose. Lapkričio 4 d. posėdžiavusi Seimo valdyba nusprendė, kad dokumentas, kuriuo siekta inicijuoti posėdį, galimai yra suklastotas, todėl plenarinis posėdis negali būti šaukiamas.

       Seimo Pirmininko vertinimu, toks Seimo narių elgesys, kai Seimo valdybai teikiamas galimai suklastotas dokumentas, diskredituoja visą Seimą ir turėtų būti nesuderinamas su Valstybės politikų elgesio kodeksu.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-11-05 09:09
   Monika Kutkaitytė