Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Antikorupcijos komisija

Antikorupcijos komisija patvirtino korupcijos priežastis ir rizikas Kauno savivaldybėje tirsiančios tyrimo grupės sudėtį

2022 m. kovo 23 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Šiandien Seimo Antikorupcijos komisija patvirtino laikinosios tyrimo grupės, kuriai pavesta išanalizuoti ir įvertinti Kauno miesto savivaldybės 2015–2022 m. viešuosius pirkimus infrastruktūros plėtros srityje, savivaldybės viešųjų pirkimų komisijos veiklą, kontrolės mechanizmus, išsiaiškinti ir įvardyti korupcijos rizikas viešųjų pirkimų srityje bei galimo neteisėto veikimo mechanizmą, įvertinti viešųjų pirkimų teisinį reglamentavimą. Atlikus tyrimą, bus sprendžiama dėl kitų savivaldybių viešųjų pirkimų vertinimo.

Komisijos laikinosios tyrimo grupės nariais patvirtinti: Andrius Vyšniauskas (tyrimo grupės vadovas), Bronislovas Matelis, Vytautas Mitalas, Kęstutis Mažeika, Vigilijus Jukna ir Julius Sabatauskas.

Seimo Antikorupcijos komisijos įstatymas numato, kad komisija iš savo narių gali sudaryti laikinąsias tyrimo grupes konkretiems klausimams nagrinėti, o laikinosios tyrimo grupės parengtos ir komisijai pateiktos išvados turi būti svarstomos komisijos posėdyje.

 

 

Komisijos pirmininkas

Algirdas Stončaitis, tel. (8 5) 239 6648 el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2022-03-23 15:35
   Jolanta Anskaitienė