Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė

Seimo Laikinosios Dzūkijos bičiulių grupės pirmininko Vytauto Bako pranešimas: „Seimo nariai, ministrai ir Dzūkijos regiono merai tarsis, kaip paskatinti krašto augimą“

2021 m. vasario 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Vasario 23 ir 25 dienomis Seimo Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė rengia atvirus posėdžius-konferencijas, kuriose bus aptarti Pietų Lietuvos ir Alytaus regiono ekonominiai ir socialiniai prioritetai.

„2012 m. Seimo patvirtinta Lietuvos pažangos strategija „Lietuva 2030“ nubrėžė valstybės viziją ir raidos prioritetus bei jų įgyvendinimo kryptis iki 2030 metų. Praėjus beveik devyneriems metams po Strategijos patvirtinimo, siekiame aptarti Pietų Lietuvos ir Alytaus regiono pažangą ir indėlį įgyvendinant Strategijoje numatytus tikslus“, – pažymima darbotvarkėse. Į Laikinąją Dzūkijos bičiulių grupę susibūrę Seimo nariai kelia tikslą išsiaiškinti, kokių socialinės, ekonominės pažangos rezultatų regionas siekia ir kokie Seimo, Vyriausybės ir ministerijų, regiono bei savivaldos institucijų veiksmai reikalingi, kad Pietų Lietuvos ir Alytaus regiono ekonominių ir socialinių prioritetų įgyvendinimas būtų sėkmingesnis.

Vasario 23 dieną Seimo nariai su susisiekimo ministru Mariumi Skruodžiu, regiono savivaldybių merais aptars svarbiausias priemones, kurias regione ketinama įgyvendinti kelių ir infrastruktūros, eismo saugumo ir kitose Susisiekimo ministerijai priskirtose srityse 2021–2024 metais. Koks tų priemonių poveikis regiono ekonominei ir socialinei pažangai.

Vasario 25 dieną drauge su vidaus reikalų ministre Agne Bilotaite, už regionų plėtrą atsakingais ministerijos pareigūnais, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ Regionų plėtros projektų vadovu Aivaru Katinu, regiono merais bus gvildenama, kokie yra regioninės politikos pasiūlymai Pietų Lietuvai ir kur patys Pietų Lietuvos regiono lyderiai deda akcentus. Keli iš esminių klausimų – kokios rekomendacijos ir svarbiausios idėjos Pietų Lietuvos ir Alytaus regionui? Kokie projektai paskatintų šio regiono ekonominį-socialinį proveržį? Kokių rezultatų siekiame ir kaip juos matuosime?

Į Seimo Laikinosio Dzūkijos bičiulių grupę yra susibūrę 11 parlamentarų, kurie vienaip ar kitaip susiję su Dzūkija ir siekia savo kompetencijomis padėti regionui augti, prisidėdami prie strateginių regiono klausimų sprendimo. Grupės pirmininku buvo išrinktas Alytaus vienmandatėje apygardoje išrinktas Seimo narys Vytautas Bakas, pavaduotojais – Seimo nariai Juozas Baublys ir Zenonas Streikus. Grupėje dalyvauja ir regiono savivaldybių merai.

 

Maloniai kviečiame stebėti susitikimus, kurie bus tiesiogiai transliuojami Seimo interneto puslapyje lrs.lt ir Seimo Youtube kanale. Abiejų posėdžių pradžia – 10 val.

 

23 dienos posėdžio transliacija.

25 dienos posėdžio transliacija.

 

Daugiau informacijos:

Edita Milaševičiūtė

Seimo nario Vytauto Bako patarėja

Tel. (8 5)  239 6659

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-02-19 11:36
   Eglė Saulė Trembo