Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė

Pirmojo šios kadencijos parlamentarų susitikimo su Kanados kolegomis tikslas – aptarti Rytų Europoje vykstančius procesus

2021 m. kovo 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Antradienį, kovo 9 d., įvyko pirmasis šios Seimo kadencijos Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupės susitikimas su Kanados parlamento Baltijos ir Šiaurės šalių grupe. Abi susitikimo pusės pasidžiaugė suintensyvėjusiais dvišaliais ryšiais – parlamentiniais taip pat.

Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus nuotr.

 

Pirmojo susitikimo tikslas buvo atkreipti Kanados parlamentarų dėmesį į Rytų Europoje – Ukrainoje, Baltarusijoje, Sakartvele ir Moldovoje – vykstančius procesus, apsikeisti nuomonėmis ir paprašyti Kanados, kaip ir viso demokratinio pasaulio, dėmesio ir paramos demokratiniams judėjimams, vykstantiems šiose šalyse. Kanados parlamentarai patikino, kad jie situaciją stebi ir remia demokratinių jėgų judėjimus ir aktyvumą. Kanada taip pat supranta Rusijos ir Kinijos keliamas grėsmes. Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Kanada pirmininkė Morgana Danielė paprašė ne tik stebėti procesus, bet ir aktyviai reaguoti, veikti, išreikšti paramą bei skatinti kitas Vakarų valstybes tai daryti: tai labai svarbu tų šalių pilietinėms visuomenėms.

Pokalbio metu taip pat buvo pažymėta, kad šiemet, 2021 m. rugpjūčio 26 dieną, sukanka 30 metų kaip Lietuva ir Kanada atkūrė diplomatinius santykius. Kanada buvo pirmoji iš G7 tai padariusi valstybė.

 

Daugiau informacijos:

Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus

Vyriausioji specialistė

Kristina Gražytė

Tel. (8 5)  239 6226, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-03-10 09:49
   Monika Kutkaitytė