Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Ateities komitetas

Seimo Ateities komitetas rengia pirmąją diskusiją aptarti valstybės pažangos strategiją „Lietuva 2050“

2023 m. rugsėjo 8 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Rugsėjo 13 d. 16 val. Seimo Konstitucijos salėje (I r.) rengiama pirmoji politikų ir akademikų diskusija „Kokiomis vertybėmis grįsime ateities Lietuvą“, skirta svarbiausiems valstybės pažangos strategijos „Lietuva 2050“ klausimams aptarti.

„Vertybės grindžia strategijos prioritetus ir tikslus, įrėmina lietuviškąją tapatybę, žmogaus gerovės ir gyvenimo prasmės sampratą. Kaip rodo moksliniai tyrimai, Lietuvos visuomenėje vis dar ryški trauminė patirtis, uždarumas, išgyvenimo laikysena, materialiosios, o ne postmaterialiosios vertybinės nuostatos.

Kokiomis vertybėmis vadovaujamės, kurdami mūsų visuomenės ateities viziją? Ar greta valstybės stiprinimo, ekonomikos transformacijos, gyvenamosios aplinkos tobulinimo siekių kelsime ir visuomenės vertybinio pokyčio ambiciją?“ – klausia renginio organizatoriai.

Diskusijoje dalyvaus ir atsakymų ieškos knygos „Lietuvos visuomenės vertybių kaita per dvidešimt nepriklausomybės metų“ (2016) autoriai sociologai prof. Rūta Žiliukaitė, dr. Aida Savicka, prof. Arūnas Poviliūnas, filosofė dr. Renata Bikauskaitė, kultūros istorikas Darius Kuolys.

 

Diskusija bus tiesiogiai transliuojama Seimo interneto svetainėje ir Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“.

Seimo kanceliarijos nuotrauka

 

Daugiau informacijos:

Seimo Ateities komiteto biuras, tel. (8 5) 239 6363

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-08 14:39
   Monika Kutkaitytė