Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Ateities komitetas

Seimo Ateities komitetas svarstys Valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ pirmą pažangos kryptį – demokratinė kultūra ir valdysena

2023 m. rugsėjo 27 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Rugsėjo 29 d. 9 val. Seimo Ateities komitetas svarstys Valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ pirmą pažangos kryptį – demokratinė kultūra ir valdysena.

Komitetas penktadienio posėdyje diskutuos, ar Lietuvos ateities vizijoje „Lietuva 2050“ tinkamai suformuluoti Lietuvos pilietinės bendruomenės raidos ir viešojo valdymo iššūkiai ir reikalingi pokyčiai, ar tinkamai atskleista strateginė ambicija „Piliečių kuriama demokratija: patikima, atvira, telkianti“.

            Komiteto posėdyje dalyvaus ir pasisakys Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko patarėjas strateginio planavimo, viešojo administravimo, reformų ir pokyčių valdymo klausimais Darius Žeruolis, Nepriklausomybės Akto signataras, buvęs Ministras Pirmininkas Aleksandras Abišala, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Jean Monnet Chair profesorius Ramūnas Vilpišauskas, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesoriai Vitalis Nakrošis ir Ainė Ramonaitė, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų viceministrė Sigita Ščajevienė ir kiti dalyviai.

 

Ateities komiteto posėdžio darbotvarkę galima rasti čia.

 

Posėdis bus tiesiogiai transliuojamas Seimo svetainėje.

 

Daugiau informacijos:

Ateities komiteto biuro patarėjas

Giedrius Viliūnas tel. (8 5) 209 6950, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-09-27 14:58
   Monika Kutkaitytė