Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Ateities komitetas

Seimo Ateities komitetas svarstys bendrą dokumento „Lietuva 2050“ viziją ir konstrukciją

2023 m. lapkričio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lapkričio 17 d. 9 val. Seimo Ateities komitetas posėdyje svarstys klausimą „Valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“: bendroji vizija ir dokumento konstrukcija“.

Komitetas posėdyje apibendrins Valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ turinio svarstymą ir įvertins jos visumą susiejančius elementus. Svarstomas V dokumento projekto skyrius „Valstybės ateities vizija“, akcentuojant klausimus: ar vizijoje sudėti tinkami vertybiniai akcentai; ar tinkama jos trumpoji formuluotė; ar tinkamai išdėstytos ir subalansuotos pažangos kryptys ir ambicijos; ar tinkamai įkomponuoti pamatiniai principai; apibrėžtas Vizijos pagrindas; ar išskirtos svertinės iniciatyvos.

Komiteto posėdyje pakviesti dalyvauti ir dėl Lietuvos ateities vizijos „Lietuva 2050“ pasisakys: Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko patarėjas strateginio planavimo, viešojo administravimo, reformų ir pokyčių valdymo klausimais Darius Žeruolis, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, buvęs Ministras Pirmininkas Aleksandras Algirdas Abišala, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Jean Monnet Chair profesorius Ramūnas Vilpišauskas, Fizinių ir technologijos mokslų centro direktorius Gintaras Valušis, skaitmeninių technologijų ekspertas Mindaugas Ubartas, Baltijos aplinkos forumo direktorius Žymantas Morkvėnas, Aplinkosaugos koalicijos pirmininkė Lina Paškevičiūtė, architektas Algirdas Kaušpėdas.

 

Ateities komiteto posėdžio darbotvarkę galima rasti čia.

 

Posėdis bus tiesiogiai transliuojamas Seimo svetainėje ir Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“.

 

Valstybės pažangos strategija „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ – tai ilgesnės negu 20 metų perspektyvos dokumentas, kuriame bendros kūrybos būdu kartu su ekspertais, piliečiais ir kitais bendrakūrėjais nustatoma Lietuvos ateities vizija, jai įgyvendinti reikalingos strateginės ambicijos ir poveikio rodikliai, rodantys siekiamus socialinės, ekonominės ir aplinkos būklės pokyčius šalies mastu. 

Su Strategijos tekstu galima susipažinti čia.

 

 

Daugiau informacijos:

Ateities komiteto biuro patarėjas

Giedrius Viliūnas tel. (8 5) 209 6950, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-11-16 11:14
   Monika Kutkaitytė