A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Dainius Kreivys
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Verkių (Nr. 12) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-460
Tel. (8 5) 239 6605
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 30 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2022-12-17Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys
2022-06-17 – 2022-12-16Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2022-06-16Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
2021-01-07 Laikinoji Lietuvos kariuomenės veteranų rėmimo grupė, narys
2020-12-03Seimo parlamentinė ryšių su Baltarusijos Respublikos XIII-šaukimo Aukščiausiąja Taryba ir demokratinėmis jėgomis grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-15 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys

 

Gimimo data

1970 m. balandžio 8 d.

Gimimo vieta

Jonava, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2008–2009   

Vytauto Didžiojo universitetas, Baltijos vadybos institutas (BMI), programa „Verslo administravimo studijų vadovams“ (EMBA), magistras

1989–1995   

Vilniaus pedagoginis universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija), bendrojo lavinimo mokyklos istorijos politologijos ir visuomenės mokslo mokytojo kvalifikacija, bakalauras

1985–1989   

Kauno politechnikumas (dabar – Kauno technikos kolegija), radijo inžinierius

1977–1985   

Jonavos 5-oji vidurinė mokykla (dabar – Jonavos Justino Vareikio progimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2011–2012   

UAB „Statybų gausa“, verslo plėtros direktorius

2008–2011   

Lietuvos Respublikos ūkio ministras

2005–2008   

UAB „Saldo partneriai“, valdybos pirmininkas

2002–2008   

UAB „Baldenis“, valdybos pirmininkas

1996–2003   

AB „Specializuota komplektavimo valdyba“, direktorius ir valdybos narys

1995–1998   

Mažmeninės prekybos bendrovių vadovas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2016–2020

XII Seimo narys, išrinktas Verkių apygardoje

 

Ekonomikos komitetas, pirmininko pavaduotojas

 

Europos reikalų komitetas, narys

 

Energetikos ir darnios plėtros komisija, narys

 

Aukštųjų technologijų,  inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, narys

 

Laikinosios Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir  plėtros organizacijoje grupė, pirmininko pavaduotojas,

 

Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas,

 

Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, pirmininkas

 

Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys ir kt.

2012–2016   

XI Seimo narys, išrinktas Fabijoniškių apygardoje

Ekonomikos komitetas, narys

Energetikos komisija, narys (2014–2016)

Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, pirmininko pavaduotojas

Seimo delegacija Frankofonijos Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininkas

Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys

Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys

Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, pirmininko pavaduotojas

Seimo delegacijos Frankofonijos Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas ir kt.

2015 m. kovo–spalio mėn.  

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos rinkimų štabo vadovas

Nuo 2012 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko pavaduotojas

2011–2012   

Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko visuomeninis konsultantas ekonomikos ir investicijų klausimais

2008 m. lapkričio–gruodžio mėn.

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narys

Nuo 2008 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų prezidiumo narys

Nuo 2004 m.

Tėvynės sąjungos Tarybos narys

Nuo 2002 m.

Tėvynės sąjungos narys

 

 

Kita

 

Tautinio jaunimo sąjungos „Jaunoji Lietuva“ narys (1988–1993); Naujosios viešosios vadybos instituto konsultantas ir steigėjas; Demokratinės politikos institutas, dalininkas

Twitter: https://twitter.com/DainiusKreivys

Facebook: https://www.facebook.com/kreivys.lt/; https://www.facebook.com/dainius.kreivys

Pomėgiai: knygos, bitininkystė, važinėjimas dviračiu, kompiuteriniai žaidimai

Kalbos: anglų, prancūzų (pagrindai), rusų

 

 

Šeima

 

Vedęs, du vaikai

 

Duomenų nėra
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje