A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Tomas Tomilinas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Deltuvos šiaurinė (Nr. 49) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-105
Tel. (8 5) 239 6614
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 30 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2020-12-16 – 2021-09-14Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2021-09-15Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2021-09-14Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2022-10-01Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2022-09-16 – 2022-09-30Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2021-09-10Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos narys
2021-06-30 – 2021-09-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
2020-12-10 – 2021-06-29Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2020-11-13 – 2020-12-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-01-07 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, narys
2020-11-17 Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, pirmininko pavaduotojas
2022-05-20 Laikinoji ryšių su žydų išeiviais iš Lietuvos (litvakais) grupė, narys
2020-12-17 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, narys
2022-06-22 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2020-12-16 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-11 Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų šalimis (Kroatijos Respublika, Albanijos Respublika, Šiaurės Makedonijos Respublika, Juodkalnija, Serbijos Respublika, Bosnija ir Hercegovina, Kosovo Respublika) grupė, narys

 

Gimimo data

1983 m. balandžio 22 d.

Gimimo vieta

Vilnius, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2007

Mykolo Romerio universitetas, ES administravimas

2005

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, politikos mokslai

2001

Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla (dabar – Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2014–2016

Europos Parlamento nario Broniaus Ropės biuro vadovas

2008–2012

Lietuvos Respublikos Seimo nario Antano Bauros padėjėjas

2004–2008

Lietuvos Respublikos Seimo narės Laimos Mogenienės padėjėjas

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotojas

2016–2020

XII Seimo narys

 

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, pirmininko pavaduotojas

 

Europos reikalų komitetas, narys (2019–2020)

 

Sveikos gyvensenos komisija, narys (2018–2020)

 

Energetikos ir darnios plėtros komisija, narys

Nuo 2012 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotojas

Nuo 2002 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys (VNDS, LVLS, LVŽS)

 

 

Kita

 

Seime pagrindinį dėmesį skiria dirbančių šeimų, nepasiturinčių žmonių, smulkių verslininkų ekonominių interesų gynimui. Inicijavo finansinės paramos būstui jaunoms šeimoms programą, kuri padeda Lietuvos regionams. Aktyviai prisidėjo steigiant naujas nuolatines Seimo komisijas: darnios plėtros ir sveikos gyvensenos. Dalyvavo rengiant svarbiausias socialines reformas (pvz., dėl vaiko pinigų), ginant didelio pasipriešinimo sulaukusius įstatymų projektus (pvz., dėl bankų mokesčio)

Praeityje daugelio socialinių projektų ir iniciatyvų, knygų, straipsnių autorius, profesinių sąjungų konsultantas, suaugusiųjų švietimo specialistas, vienas iš Socialinių investicijų valdymo centro, kitų organizacijų steigėjų. LVŽS rinkimų programos rengimo darbo grupės narys (2012, 2016, 2020), vienas iš profesinių sąjungų steigimo prekybos tinkluose iniciatorių (2007), Žaliųjų frakcijos steigėjas Valstiečių liaudininkų partijoje (2010), referendumo dėl atominės elektrinės kampanijos koordinatorius (2012)

Pomėgiai: gamta, kaimas, tikras maistas, skaitymas, istorija

Užsienio kalbos: anglų, lenkų, rusų, baltarusių, vokiečių

 

 

Šeima

 

Vedęs. Keturi vaikai: Milija, Sara, Motiejus Samuelis, Estera

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.01.22 - 2023.01.24Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos žaliųjų partijos rengiamame susitikime „Europos žaliosios darbotvarkės iššūkiai ir perspektyvos Lietuvoje“ (Belgijos Karalystė)
2022.12.01 - 2022.12.04Dėl Laimos Mogenienės, Luko Savicko ir Tomo Tomilino dalyvavimo 6-ajame Europos žaliųjų partijos kongrese (Danijos Karalystė)
2022.12.01 - 2022.12.04Dėl Seimo valdybos 2022 m. lapkričio 23 d. sprendimo Nr. SV-S-738 „Dėl Laimos Mogenienės, Luko Savicko ir Tomo Tomilino dalyvavimo 6-ajame Europos žaliųjų partijos kongrese“ pakeitimo (Danijos Karalystė)
2022.11.09 - 2022.11.12Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjos sesijoje (Ukraina)
2022.11.09 - 2022.11.12Dėl Seimo valdybos 2022 m. spalio 19 d. sprendimo Nr. SV-S-706 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjos sesijoje“ pakeitimo (Ukraina)
2022.09.06 - 2022.09.09Dėl Seimo valdybos 2022 m. rugpjūčio 4 d. sprendimo Nr. SV-S-618 „Dėl Vytauto Bako ir Ritos Tamašunienės dalyvavimo 31-ajame Ekonomikos forume „Europa naujų iššūkių akivaizdoje“ pakeitimo (Lenkijos Respublika)
2022.09.05 - 2022.09.09Dėl Vytauto Bako ir Ritos Tamašunienės dalyvavimo 31-ajame Ekonomikos forume „Europa naujų iššūkių akivaizdoje“ (Lenkijos Respublika)
2022.06.03 - 2022.06.05Dėl Tomo Tomilino dalyvavimo Europos žaliųjų partijos 35-osios tarybos susirinkime (Latvijos Respublika)
2022.05.04 - 2022.05.07Dėl Mariaus Matijošaičio, Žygimanto Pavilionio, Tomo Tomilino ir Aurelijaus Verygos darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2022.03.16 - 2022.03.19Dėl Luko Savicko ir Tomo Tomilino dalyvavimo Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Pasaulinio parlamentarų tinklo susitikime (Prancūzijos Respublika)
2021.06.17 - 2021.06.22Dėl Armino Lydekos, Vilijos Targamadzės, Tomo Tomilino ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Armėnijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo rinkimų stebėjimo misijoje (Armėnijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje