Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Marija Aušrinė Pavilionienė
Marija Aušrinė Pavilionienė
2012–2016 m. kadencija
Seimo narė nuo 2012-11-16
iki 2016-11-14
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
Išrinkta: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Biografija Biografija

2016 m. lapkričio 14 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2014-01-01 – 2016-11-14Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2014-01-01 – 2016-11-14Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narė
2012-11-20 – 2013-12-31Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2013-10-22 – 2013-12-31Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narė
2012-11-20 – 2013-10-21Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2012-12-04 – 2016-11-14Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2012-11-16 – 2016-11-14Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė

Pateikti teisės aktų projektai

Duomenų apie registruotus teisės aktų projektus ir pasiūlymus nėra.

Gimimo data 1944 m. balandžio 6 d.
Gimimo vieta Kaunas, Lietuva
   
Išsilavinimas  
1999 Habilituota mokslų daktarė, Vilniaus universitetas
1995 Tarptautinė moterų studijų programa „Moterų vaidmuo politikoje“, JAV
1993 Stažuotė, Lundo universitetas, Švedija
1991 Stažuotė, Medisono universitetas, Viskonsinas, JAV
1985 Stažuotė, Džordžtauno universitetas, Vašingtonas, JAV
1979 Stažuotė, Leningrado (dabar – Sankt Peterburgas) universitetas, Rusijos Federacija
1977 Humanitarinių mokslų daktarė, Kijevo universitetas, Ukraina
1969 Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), doktorantūros studijos, Vakarų Europos ir Amerikos literatūrų specialybė
1967 Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), anglų kalbos ir literatūros specialybė
   
Darbo patirtis  
2001–2004 Vilniaus universitetas, Visuotinės literatūros katedra, profesorė
1995–2001 Vilniaus universitetas, Visuotinės literatūros katedra, vedėja
1992 Vilniaus universitetas, Moterų studijų centras, įkūrėja ir vadovė (1994–2000)
1984–2001 Vilniaus universitetas, Visuotinės literatūros katedra, docentė
1999–2002 Vilniaus universitetas, žurnalas „Feminizmas, visuomenė, kultūra“, sudarytoja ir atsakingoji redaktorė
1978–1984 Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), Filologijos fakultetas, Užsienio literatūros katedra, vyr. dėstytoja
1967–1978 Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), Filologijos fakultetas, Anglų kalbos katedra, dėstytoja
   
Politinė karjera  
  Lietuvos socialdemokratų partijos narė
Nuo 2012 Lietuvos Respublikos Seimo narė
  Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, narė
  Europos reikalų komitetas, narė
  Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narė
  Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija, narė
2008–2012 Lietuvos Respublikos Seimo narė
  Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narė
  Europos reikalų komitetas, narė
  Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija, narė
Nuo 2008 Lietuvos socialdemokratų partijos narė
2004–2008 Lietuvos Respublikos Seimo narė
  Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narė
  Europos reikalų komitetas, pirmininko pavaduotoja, narė
  Peticijų komisija, narė
  Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narė

Kita

Lietuvos universitetų moterų asociacijos prezidentė (1991–1996); Lietuvos metų moteris (2009)

Europos Parlamento forumo apdovanojimas už žmogaus teisių ir moterų teisių gynimą Lietuvoje, už veiklą Šeimos planavimo ir lytinės sveikatos ir teisių asociacijoje (2012)

Publikacijos: monografija „Lyčių drama“ (1998); monografija „Gyvenimo ir teatro vaidinimai: XX amžiaus Vakarų drama“ (2004); straipsniai vadovėliams „XX amžiaus visuotinė literatūra“ (1992), „XX a. Vakarų literatūra“ I d. (1994), „XX a. Vakarų literatūra“ II d. (1995), „Romantizmas Vakarų literatūroje“ (2002); straipsniai Vilniaus universiteto moksliniams žurnalams „Feminizmas, visuomenė, kultūra“, „Literatūra“

Publicistinės knygos „Viltys ir nusivylimai“ (2011) autorė

Šeima

Našlė, du sūnūs

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje