A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Jonas Jarutis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Susitikimai su rinkėjais

Kiekvieną pirmadienį:

nuo 9 iki 12 val. priima gyventojus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kupiškio skyriaus patalpose, esančiose Gedimino g. 36, Kupiškyje. Dėl konkretaus susitikimo laiko suderinimo kreiptis į Seimo nario Jono Jaručio patarėją Eglę Blaževičienę, mob. 8 696 95808 arba el. p. [email protected];

nuo 13 iki 18 val. priima gyventojus Seimo nario Jono Jaručio biure, esančiame Nepriklausomybės a. 214, Rokiškyje. Dėl konkretaus susitikimo laiko suderinimo kreiptis į Seimo nario Jono Jaručio padėjėją Egidijų Vilimą, mob. 8 687 52869 arba el. p.  [email protected].

 

Kiekvieną penktadienį:

nuo 13 iki 17 val. priima gyventojus Seimo nario Jono Jaručio biure, esančiame Nepriklausomybės a. 214, Rokiškyje. Dėl konkretaus susitikimo laiko suderinimo kreiptis į Seimo nario Jono Jaručio padėjėją Egidijų Vilimą, mob. 8 687 52869 arba el. p.  [email protected]

2020-12-03Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seimo valdyboje

2020-12-04Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seniūnų sueigoje

2020-11-13Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2020-11-19Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-12-17Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
2020-11-17 – 2020-12-16Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas
2020-11-13 – 2020-11-16Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas

Parlamentinėse grupėse

2022-03-29 Laikinoji Buvusiųjų merų grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-01-07 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, narys
2021-05-11 Laikinoji grupė „Krymo deokupacijos parlamentinė platforma“, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-01-07 Laikinoji Lietuvos kariuomenės veteranų rėmimo grupė, narys
2023-01-25 Laikinoji Roberto Šumano politinės minties grupė, narys
2022-10-11 Laikinoji Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Žemaičių grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
2022-09-28 Tarpparlamentinių ryšių su Egipto Arabų Respublika, Jordanijos Hašimitų Karalyste ir Libano Respublika grupė, narys
2021-01-07 Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narys
2021-10-01 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2021-11-23 Tarpparlamentinių ryšių su Maroko Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-11-25 Tarpparlamentinių ryšių su Omanu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, pirmininko pavaduotojas

 

Gimimo data

1963 m. gegužės 25 d.

Gimimo vieta

Viekšnių mstl., Mažeikų r., Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

1990

 

Lietuvos valstybinis kūno kultūros institutas (dabar – Lietuvos sporto universitetas), kūno kultūros ir sporto organizatorius-treneris

1985

Šiaulių pedagoginis universitetas (dabar – Šiaulių universitetas), pradinių klasių mokytojas

1970–1981

Viekšnių vidurinė mokykla (dabar – Viekšnių gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

1995–2000   

IĮ savininkas, UAB „Varinis varpas“ direktorius

1990–1995   

Kupiškio r. Skapiškio apylinkės viršaitis

1985–1990   

Kupiškio r. Skapiškio vidurinės mokyklos (dabar – Skapiškio pagrindinė mokykla) mokytojas

 

 

Politinė karjera

 

 

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Seniūnų sueiga, narys (2017–2020)

 

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, narys

 

Europos reikalų komitetas, narys

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

 

Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija, narys (2018–2020)

 

Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, pirmininko pavaduotojas (2017–2018)

2007–2015

Kupiškio rajono savivaldybė, meras

2003–2007   

Kupiškio rajono savivaldybė, mero pavaduotojas

 

2000–2016

Kupiškio rajono savivaldybės taryba, narys

Nuo 1994 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

 

 

Kita

 

Kupiškio rajono vietos veiklos grupės narys, Lietuvai pagražinti draugijos narys, medžiotojų klubo „Vaduva“ narys

Pomėgiai: medžioklė, sportas, kelionės, motociklai

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Išsiskyręs, turi dukterį ir sūnų

 

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2022.11.09 - 2022.11.12Dėl Seimo valdybos 2022 m. spalio 19 d. sprendimo Nr. SV-S-706 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjos sesijoje“ pakeitimo (Ukraina)
2022.11.09 - 2022.11.12Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjos sesijoje (Ukraina)
2022.10.24 - 2022.10.25Dėl Jono Jaručio ir Giedriaus Surplio dalyvavimo 11-ajame Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje (Belgijos Karalystė)
2022.09.04 - 2022.09.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Čekijos Respublika)
2022.05.18 - 2022.05.22Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno, Žygimanto Pavilionio ir Luko Savicko dalyvavimo Tarptautinio Respublikonų instituto rengiamoje Laisvės premijos įteikimo ceremonijoje (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.05.10 - 2022.05.12Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno, Arvydo Pociaus ir Valdo Rakučio dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos valdžios atstovais (Lenkijos Respublika)
2022.05.05 - 2022.05.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio turnyre Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Latvijos Respublika)
2022.05.02 - 2022.05.05Dėl Jono Jaručio, Arvydo Pociaus ir Jurgitos Sejonienės dalyvavimo susitikimuose su Rumunijos valdžios atstovais (Rumunija)
2022.04.13 - 2022.04.15Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo susitikimuose su Prancūzijos Respublikos valdžios atstovais (Prancūzijos Respublika)
2022.02.27 - 2022.03.03Dėl Jono Jaručio, Edmundo Pupinio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo susitikimuose su Kazachstano Respublikos valdžios atstovais (Kazachstano Respublika)
2022.01.31 - 2022.02.05Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Jungtinių Amerikos Valstijų Senato ir Atstovų Rūmų valdžios atstovais (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2021.12.07 - 2021.12.08Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos ir Ukrainos diplomatinių santykių užmezgimo 30-mečio minėjimo renginyje (Ukraina)
2021.12.05 - 2021.12.07Dėl Jono Jaručio ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Vokietijos žaliųjų partijos atstovais (Vokietijos Federacinė Respublika)
2021.10.24 - 2021.10.28Dėl Seimo valdybos 2021 m. spalio 20 d. sprendimo Nr. SV-S-251 „Dėl Lauryno Kasčiūno, Andriaus Mazuronio ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos valdžios atstovais“ pakeitimo (Ukraina)
2021.10.05 - 2021.10.07Dėl Jono Jaručio, Ligitos Girskienės, Armino Lydekos ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Holokausto 80-mečio minėjimo renginiuose ir susitikimuose su Ukrainos Aukščiausiosios Rados nariais (Ukraina)
2021.10.05 - 2021.10.07DĖL Jono Jaručio, Ligitos Girskienės, Armino Lydekos ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Holokausto 80-mečio minėjimo renginiuose ir susitikimuose su Ukrainos Aukščiausiosios Rados nariais (Ukraina)
2021.08.22 - 2021.08.24Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno ir Emanuelio Zingerio komandiruotės į Ukrainą su Lietuvos Respublikos Prezidentą lydinčia delegacija (Ukraina)
2021.05.12 - 2021.05.14Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen vadovaujamos delegacijos oficialaus vizito į Ukrainą (Ukraina)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje