A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Rimantas Jonas Dagys
Rimantas Jonas Dagys
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2020-11-13Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2017-07-03 – 2020-11-13Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis, Pakomitečio pirmininkas

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2020-11-13Antikorupcijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2019-07-16 – 2020-11-13Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2016-11-14 – 2019-07-15Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1957 m. liepos 16 d.
Gimimo vieta Čurubai Nura, Karagandos sritis, Kazachija
   
Išsilavinimas  
   
1988 Gamtos mokslų daktaras
1975–1980 Vilniaus universitetas, chemikas, dėstytojas
1964–1975 Kauno 24-oji vidurinė mokykla (dabar – Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
   
Darbo patirtis  
   
2008–2009 Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras
2001–2004 Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Vilniaus pedagoginis universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija), dėstytojas
1980–1992 Biotechnologijos institutas „Fermentas“, mokslinis bendradarbis
   
Politinė karjera  
   
2013–2015 Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko pavaduotojas
2012–2016 XI Seimo narys
  Socialinių reikalų ir darbo komitetas, pirmininko pavaduotojas
  Antikorupcijos komisija, narys
  Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys
2008–2012 X Seimo narys
  Biudžeto ir finansų komitetas, narys
  Socialinių reikalų ir darbo komitetas, pirmininkas, narys
  Antikorupcijos komisija, narys
2004–2008 IX Seimo narys
  Biudžeto ir finansų komitetas, narys
  Europos reikalų komitetas, pirmininko pavaduotojas, narys
  Antikorupcijos komisija, pirmininkas, narys
  Seniūnų sueiga, narys
  Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys
2003–2019 Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatoriai) (dabar – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) narys, prezidiumo narys (2003–2015)
2000–2003 Partijos „Socialdemokratija 2000“ pirmininkas
1996–2000 VII Seimo narys
  Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas
  Užsienio reikalų komitetas, pirmininko pavaduotojas, narys
  Europos reikalų komitetas, pirmininkas, narys
  Ekonominių nusikaltimų tyrimo komisija, narys
  NATO reikalų komisija, narys
  Seniūnų sueiga, narys
  Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, narys
  Seimo delegacija Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos jungtiniame parlamentiniame komitete, vadovo pavaduotojas
1992–1996 VI Seimo narys
  Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys, Darbo pakomitečio pirmininkas
  Ekonominių nusikaltimų tyrimo komisija, narys
1989–1999 Lietuvos socialdemokratų partijos narys, šios partijos pirmininko pavaduotojas
   
Kita  
   
Parlamentinės grupės „Už šeimą“ pirmininkas (2012–); Tarptautinio katalikų parlamentarų tinklo narys (nuo 2010 m.); visuomeninės organizacijos „Konservatyvioji ateitis“ direktorius (2003–2004); Europos ateities Lietuvos forumo viceprezidentas (2002–2005); Euroatlantinės bendrijos rėmėjų centro direktorius (2001–2003); Europos judėjimo Lietuvoje pirmininkas (2000–2007); Biotechnologijos instituto profesinės sąjungos pirmininkas (1989–1991); visuomeninio judėjimo Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio dalyvis, Profesinių sąjungų persitvarkymo sąjūdžio tarybos narys (nuo 1988); Vilniaus universiteto Chemijos fakulteto studentų profesinės sąjungos pirmininkas, kultūros klubo pirmininkas
Apdovanojimai: ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžius, medalis Lietuvos narystei Europos Sąjungoje ir NATO paminėti
Publikacijos: 53 mokslinės publikacijos, trys išradimai (bendraautoris)
Kalbos: anglų, rusų, lenkų
Pomėgiai: žvejyba, grybavimas, medžioklė
   
Šeima  
Vedęs, trys sūnūs, trys anūkai

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2019.08.22 - 2019.08.26Dėl Rimanto Jono Dagio dalyvavimo Tarptautinio katalikų įstatymų leidėjų tinklo kasmečiame susitikime (Portugalijos Respublika)
2019.05.19 - 2019.05.21Dėl Rimanto Jono Dagio dalyvavimo susitikime „Integracinis augimas po 2020: žvelgiant į socialinės Europos ateitį“ (Belgijos Karalystė)
2018.09.25 - 2018.09.27Dėl Rimanto Jono Dagio, Vitalijaus Gailiaus ir Jurgio Razmos dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos valdžios atstovais antikorupcijos klausimais (Ukraina)
2018.08.21 - 2018.08.28Dėl Rimanto Jono Dagio dalyvavimo Tarptautinio katalikų įstatymų leidėjų tinklo kasmečiame susitikime (Italijos Respublika)
2018.04.23 - 2018.04.24Dėl Rimanto Jono Dagio dalyvavimo apskritojo stalo diskusijoje „Teisėkūros dialogo ateitis Europoje“ (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)
2017.12.04 - 2017.12.05Dėl Rimanto Jono Dagio dalyvavimo konferencijoje kibernetinio saugumo klausimais (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)
2017.08.24 - 2017.08.29Dėl Rimanto Jono Dagio dalyvavimo Tarptautinio katalikų įstatymų leidėjų tinklo kasmečiame susitikime (Italijos Respublika)
2017.05.26 - 2017.05.27Dėl Rimanto Jono Dagio dalyvavimo politikų forume "Šeimai palankių valstybių kūrimas, šeimų stiprinimas" (Vengrijos Respublika)
2017.03.06 - 2017.03.07Dėl Rimanto Jono Dagio dalyvavimo konferencijoje darbuotojų judumo klausimais (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)

Kelionės

2019.03.04 - 2019.03.05Dėl Rimanto Jono Dagio dalyvavimo konferencijoje kibernetinio saugumo klausimais (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje