A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Mindaugas Bastys
Mindaugas Bastys
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2018-03-20
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
Išrinktas: Zanavykų (Nr. 64) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti
2016-12-13 – 2017-03-10Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seimo valdyboje

2016-12-19 – 2017-03-14Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seimo komitetuose

2017-11-21 – 2018-03-20Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys
2016-11-16 – 2017-11-20Ekonomikos komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2016-12-27 – 2017-11-20Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2018-03-20Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2017-11-07 – 2018-03-20Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2017-10-19 – 2017-11-06Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1965 m. sausio 29 d.
Gimimo vieta Joginiškių k., Šakių r., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
1998–2006 Biomedicinos mokslų daktaras, agronomijos mokslo kryptis
1983–1990
 
Lietuvos veterinarijos akademija (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas), zooinžinierius
1972–1983 Kriūkų vidurinė mokykla, Šakių r.
   
Darbo patirtis  
   
2006–2008 Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko patarėjas
2005–2006 Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro patarėjas
1998–2001
 
Lietuvos žemės ūkio universitetas, Augalininkystės ir gyvulininkystės katedra, mokslo darbuotojas
1993–2000 UAB „Agrolina“, direktorius
1991–1993 AB „Kauno audiniai“, Kriūkų filialas, direktorius
1990–1991 Kriūkų kolūkis, įvairios pareigos ir darbai
   
Politinė karjera  
  Lietuvos socialdemokratų partijos narys
2012–2016 XI Seimo narys
  Informacinės visuomenės plėtros komitetas, pirmininkas
  Peticijų komisija, narys
2008–2012 X Seimo narys
  Informacinės visuomenės plėtros komitetas, narys
  Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys
  Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys
  Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, narys
2007–2008 Šakių rajono savivaldybės taryba, narys
Nuo 2001 Lietuvos socialdemokratų partijos tarybos ir prezidiumo narys
2000–2004 VIII Seimo narys
  Ekonomikos komitetas, narys
  Žmogaus teisių komitetas, narys
  Komisija, prižiūrinti Konstitucijos 47 straipsnio 3 dalies įgyvendinimo konstitucinio įstatymo įgyvendinimą, narys
  Komisija, prižiūrinti konstitucinio įstatymo Nr. I-1392 įgyvendinimą, narys
  Subalansuotos plėtros ir nekilnojamųjų kultūros vertybių apsaugos komisija, narys
  Seimo stebėtojų Europos Parlamente delegacija, narys
2000 Šakių rajono savivaldybės taryba, narys
2000 Kriūkų seniūnija, seniūnas
   
Kita  
   
Lietuvos linų augintojų ir perdirbėjų asociacijos steigėjas
Veiklos sritys: kaimo reikalai, žemės ūkis ir informacinės visuomenės plėtra
   
Kalbos: lenkų, rusų, vokiečių
Pomėgiai: sportas
   
Šeima  
Vedęs, trys vaikai  
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje