Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Kazys Starkevičius
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Petrašiūnų–Gričiupio (Nr. 17) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-315
Tel. (0 5) 209 6401
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. gegužės 28 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Ekonomikos komitetas, Komiteto pirmininkas

Seimo pakomitečiuose

2023-12-08Lietuvos ūkio konkurencingumo stiprinimo pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2020-12-04Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2023-12-07 Laikinoji Bendradarbiavimo su Ateitininkų federacija grupė, narys
2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narys
2023-06-06 Laikinoji grupė „Tarpjūrio (Intermarium) sambūris“, narys
2020-11-17 Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narys
2020-12-23 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
2021-11-10 Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, narys
2020-11-19 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, narys
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narys
2022-05-20 Laikinoji ryšių su žydų išeiviais iš Lietuvos (litvakais) grupė, narys
2021-05-25 Laikinoji Vytauto Didžiojo universiteto absolventų „ŽŪA Alumni“ grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, pirmininkas
2021-11-25 Tarpparlamentinių ryšių su Omanu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2020-12-11 Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.03.16 - 2024.03.19Dėl Kasparo Adomaičio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Tarpparlamentinėje konferencijoje žiedinės ekonomikos klausimais (Belgijos Karalystė)
2024.02.11 - 2024.02.14Dėl Justo Džiugelio, Kazio Starkevičiaus ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Tarpparlamentinėje Europos Sąjungos stabilumo, ekonomikos koordinavimo ir valdysenos bei Europos semestro konferencijose (Belgijos Karalystė)
2024.01.29 - 2024.02.02Dėl Valentino Bukausko, Jono Gudausko, Edmundo Pupinio, Kazio Starkevičiaus ir Algirdo Stončaičio dalyvavimo susitikimuose su Moldovos Respublikos valdžios atstovais (Moldovos Respublika)
2023.10.25 - 2023.10.28Dėl Algirdo Butkevičiaus, Armino Lydekos ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Tarpparlamentinėje Europos Sąjungos stabilumo, ekonomikos koordinavimo ir valdysenos konferencijoje (Ispanijos Karalystė)
2023.10.18 - 2023.10.19Dėl Seimo valdybos 2023 m. spalio 11 d. sprendimo Nr. SV-S-1132 „Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikime su Lenkijos Respublikos nacionalinių kelių ir greitkelių generalinio direktorato atstovais“ pakei (Lenkijos Respublika)
2023.10.18 - 2023.10.19Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikime su Lenkijos Respublikos nacionalinių kelių ir greitkelių generalinio direktorato atstovais (Lenkijos Respublika)
2023.09.06 - 2023.09.08Dėl Lauryno Kasčiūno, Mariaus Matijošaičio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Trijų jūrų iniciatyvos Verslo forume (Rumunija)
2023.07.24 - 2023.07.27Dėl Valentino Bukausko, Žygimanto Pavilionio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo susitikimuose su Moldovos Respublikos valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovais (Moldovos Respublika)
2023.07.07 - 2023.07.10Dėl Kazio Starkevičiaus dalyvavimo susitikimuose su Uzbekistano Respublikos valdžios atstovais (Uzbekistano Respublika)
2023.05.21 - 2023.05.27Dėl Jono Jaručio, Orintos Leiputės, Kazio Starkevičiaus ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo Azerbaidžano Respublikos Didžiojo Medžliso ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamenti (Azerbaidžano Respublika)
2023.04.23 - 2023.04.24Dėl Vytauto Gapšio, Mindaugo Skritulsko ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Tarpparlamentinėje konferencijoje dėl ateities energijos tiekimo Europos Sąjungoje iššūkių ir galimybių (Švedijos Karalystė)
2023.04.13 - 2023.04.14Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos Seimo Ekonomikos ir plėtros komisijos atstovais (Lenkijos Respublika)
2022.11.17 - 2022.11.21Dėl Kazio Starkevičiaus dalyvavimo susitikimuose su Kazachstano Respublikos valdžios atstovais (Kazachstano Respublika)
2022.11.09 - 2022.11.12Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjos sesijoje (Ukraina)
2022.11.09 - 2022.11.12Dėl Seimo valdybos 2022 m. spalio 19 d. sprendimo Nr. SV-S-706 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjos sesijoje“ pakeitimo (Ukraina)
2022.07.13 - 2022.07.16Dėl Seimo valdybos 2022 m. liepos 5 d. sprendimo Nr. SV-S-601 „Dėl Valentino Bukausko, Žygimanto Pavilionio, Edmundo Pupinio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo susitikimuose su Azerbaidžano Respublikos (Azerbaidžano Respublika)
2022.07.13 - 2022.07.16Dėl Valentino Bukausko, Edmundo Pupinio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo susitikimuose su Azerbaidžano Respublikos valdžios atstovais (Azerbaidžano Respublika)
2022.05.31 - 2022.06.03Dėl Seimo narių dalyvavimo bendrame Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Ekonomikos vystymo komiteto posėdyje (Ukraina)
2022.03.20 - 2022.03.22Dėl Aistės Gedvilienės, Viktoro Pranckiečio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Europos Sąjungos valstybių narių parlamentų komitetų pirmininkų ir Europos parlamento konferencijoje, skirtoje Europos žem (Prancūzijos Respublika)
2022.02.27 - 2022.03.03Dėl Jono Jaručio, Edmundo Pupinio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo susitikimuose su Kazachstano Respublikos valdžios atstovais (Kazachstano Respublika)
2022.01.24 - 2022.01.26Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen vadovaujamos delegacijos oficialaus vizito į Moldovos Respubliką (Moldovos Respublika)
2021.11.30 - 2021.12.03Dėl Gintauto Palucko, Žygimanto Pavilionio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo susitikimuose su Turkijos Respublikos valdžios atstovais (Turkijos Respublika)
2021.09.25 - 2021.09.25Dėl Seimo valdybos 2021 m. rugsėjo 22 d. sprendimo Nr. SV-S-201 „Dėl Andriaus Bagdono, Algimanto Dumbravos, Liudo Jonaičio, Edmundo Pupinio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Baltų vienybės dienos minėjimo renginiuose“ pakeitimo (Latvijos Respublika)
2021.09.25 - 2021.09.25Dėl Andriaus Bagdono, Algimanto Dumbravos, Liudo Jonaičio, Edmundo Pupinio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Baltų vienybės dienos minėjimo renginiuose (Latvijos Respublika)
2021.07.08 - 2021.07.12Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Edmundo Pupinio, Kazio Starkevičiaus, Rimantės Šalaševičiūtės ir Juozo Varžgalio dalyvavimo priešlaikinių Moldovos Respublikos Parlamento rinkimų stebėjimo misijoje (Moldovos Respublika)

Balsavimai

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1956 m. liepos 23 d.

Gimimo vieta

Rokų k., Kauno r., Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

1996

Stažuotės, Kento grafystės administracija, Jungtinė Karalystė

1984–1989

Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), Teisės fakultetas, teisininkas

1974–1979

Vilniaus valstybinis universitetas, Istorijos fakultetas, bibliotekininkas ir bibliografas

1967–1974

Kauno 13-oji vidurinė mokykla (dabar – Kauno šv. Mato gimnazija)

1963–1967

Rokų pradinė mokykla, Kauno r.

 

 

Darbo patirtis

 

2008–2012

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras

1997–2000

Kauno apskritis, viršininkas

1995–1997

Kauno miesto savivaldybė, administratorius

1995

Kauno miesto savivaldybė, Teisės skyrius, vedėjas

1990–1995

Kauno miesto savivaldybė, Bendrasis skyrius, vedėjas

1985–1990

Kauno miesto vykdomasis komitetas, Bendrasis skyrius, vedėjas

1979–1985

Lietuvos mokslinės techninės informacijos institutas, Kauno filialas, poskyrio vedėjas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Kaimo reikalų komitetas, pirmininko pavaduotojas

 

Etikos ir procedūrų komisija, narys

2012–2016

XI Seimo narys

 

Kaimo reikalų komitetas, narys

 

Etikos ir procedūrų komisija, narys (2015–2016)

2008–2012

X Seimo narys

 

Kaimo reikalų komitetas, narys

2004–2008

IX Seimo narys

 

Aplinkos apsaugos komitetas, narys

 

Kaimo reikalų komitetas, narys

 

Ignalinos atominės elektrinės regiono problemų komisija, narys

2003–2004

Kauno miesto mero pirmasis pavaduotojas

2000–2001

Kauno miesto mero pirmasis pavaduotojas

2000–2004

Kauno miesto savivaldybės taryba, narys

Nuo 1994 m.

Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių) (dabar – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) narys, pirmininko pavaduotojas (2010–2012)

Nuo 1988 m.

Sąjūdžio dalyvis

 

 

Kita

 

Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentas; Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos pirmininkas; krepšinio klubo „Atletas“ viceprezidentas (1996–2004); Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos įkūrėjas (1999), šios sąjungos tarybos pirmininkas (1999–2004); Lietuvos žemės ūkio rūmų prezidiumo narys (1999–2004); Lietuvos šaulių sąjungos narys (nuo 2018 m.); 1998 m. išrinktas Kauno miesto metų žmogumi. Lietuvos tautinio komiteto tarybos narys (2014–2016)

Apdovanojimai: Kauno miesto tarybos padėkos raštas už darbą atkuriant savivaldą Kauno mieste, Popiežiaus Jono Pauliaus II vizito atminimo medalis, Norvegijos Karaliaus karališkasis Komandoro ordinas (1999), Kūno kultūros ir sporto departamento atminimo medalis, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto olimpinė žvaigždė, Kauno r. savivaldybės Garbės ženklas; Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės atminimo ženklas už asmeninį indėlį prisidedant prie Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai, Pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas už nuopelnus skatinant eksportą (2012), Tarptautinio olimpinio komiteto prezidento Chuano Antonijaus Samarančo padėka už nuopelnus garsinant sportą

Veiklos sritys: žemės ūkio ir kaimo plėtra, ES struktūriniai fondai, aplinkosauga, ekologinis ūkininkavimas, miškininkystė, alternatyvūs verslai kaime

Publikacijos: įvairūs straipsniai žemės ūkio ir kaimo plėtros klausimais

Monografijos „Kolūkmetis okupuotoje Lietuvoje“ (2020) autorius 

Pomėgiai: muzika, teatras, fotografavimas, knygų skaitymas, kaimo darbai

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Rasa, dukterys Živilė ir Raminta, sūnus Kazimieras

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje