A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Laurynas Kasčiūnas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-513
Tel. (8 5) 239 6555
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 29 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Komiteto pirmininkas

Seimo komisijose

2020-11-24Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2020-11-24Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-05-25 Laikinoji Bendradarbiavimo su skautais grupė, narys
2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė, narys
2021-05-11 Laikinoji grupė „Krymo deokupacijos parlamentinė platforma“, pirmininkas
2020-11-17 Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narys
2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
2021-11-10 Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, narys
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narys
2021-01-07 Laikinoji Lietuvos kariuomenės veteranų rėmimo grupė, narys
2021-04-02 Laikinoji Mažosios Lietuvos draugų grupė, pirmininkas
2020-12-09 Parlamentinių ryšių su demokratine Rusija grupė, narys
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2020-12-22 Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje, narys
2020-12-17 Tarpparlamentinių ryšių grupė su Belgijos Karalyste, Nyderlandų Karalyste ir Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, pirmininkas
2020-12-18 Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, pirmininkas

Gimimo data

1982 m. sausio 8 d.

Gimimo vieta

Vilnius, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2012             

Apgynė disertaciją „ES vidinės integracijos poveikis išorinei europeizacijai: Ukrainos ir Rusijos atvejų analizė“

2006–2012

 

Doktorantūros studijos, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, socialinių mokslų daktaras

2004–2006   

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, politikos mokslų magistras

2000–2004   

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, politikos mokslų bakalauras

2000             

Vilniaus „Ąžuolyno“ vidurinė mokykla (dabar – Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2012–2016   

Rytų Europos studijų centras, vadovas

2009–2012   

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės patarėjas užsienio politikos klausimais

2007–2016   

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas,

Dėstytojas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, pirmininko pavaduotojas (2019–2020)

 

Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, narys (2018–2020)

 

Laisvės kovų komisija, narys (2017–2018)

 

Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, narys (2016–2017)

Nuo 2011 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2000–2002   

Lietuvos nacionaldemokratų partijos narys

 

 

Kita

 

Stengiasi aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime, priklauso asociacijai Ronaldo Reigano laisvės centras, Jauniesiems krikščionims demokratams

Svarbiausi tikslai – puoselėti tautiškumą, krikščioniškas vertybes, stiprinti Lietuvos valstybingumą

Pomėgiai: futbolas, knygos, žvejyba

Kalbos: anglų, rusų, vokiečių

 

 

Šeima

 

Žmona Monika, dukros Gerda ir Liepa, sūnūs Mantas ir Rapolas

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.01.24 - 2023.01.26Dėl Lauryno Kasčiūno, Žygimanto Pavilionio, Giedriaus Surplio ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo susitikime gynybos ir saugumo politikos klausimais (Švedijos Karalystė)
2023.01.23 - 2023.01.25Dėl Lauryno Kasčiūno, Žygimanto Pavilionio ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Švedijos Karalystės valdžios atstovais (Belgijos Karalystė)
2023.01.18 - 2023.01.21Dėl Lauryno Kasčiūno ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo susitikimuose su Vokietijos Federacinės Respublikos valdžios atstovais (Vokietijos Federacinė Respublika)
2023.01.08 - 2023.01.15Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Taivano valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovais (Taivanas)
2023.01.08 - 2023.01.15Dėl Seimo valdybos 2022 m. gruodžio 23 d. sprendimo Nr. SV-S-767 „Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Taivano valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovais“ pakeitimo (Taivanas)
2022.12.11 - 2022.12.14Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno ir Žygimanto Pavilionio dalyvavimo susitikimuose su Jungtinių Amerikos Valstijų valdžios atstovais (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.12.11 - 2022.12.14Dėl Seimo valdybos 2022 m. lapkričio 30 d. sprendimo Nr. SV-S-750 „Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno ir Žygimanto Pavilionio dalyvavimo susitikimuose su Jungtinių Amerikos Valstijų valdžios atstovais (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.11.23 - 2022.11.26Dėl Vilijos Aleknaitės Abramikienės ir Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos rudens sesijoje (Lenkijos Respublika)
2022.11.23 - 2022.11.26Dėl Seimo valdybos 2022 m. lapkričio 4 d. sprendimo Nr. SV-S-716 „Dėl Vilijos Aleknaitės Abramikienės ir Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asa (Lenkijos Respublika)
2022.11.09 - 2022.11.12Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2022.10.14 - 2022.10.18Dėl Dalios Asanavičiūtės, Lauryno Kasčiūno ir Andriaus Mazuronio dalyvavimo Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvių bendruomenės XXIII Tarybos antrojoje sesijoje (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.10.06 - 2022.10.10Dėl Lauryno Kasčiūno, Pauliaus Saudargo ir Justino Urbanavičiaus dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos valdžios atstovais (Ukraina)
2022.10.01 - 2022.10.05Dėl Virgilijaus Aleknos, Lauryno Kasčiūno ir Andriaus Mazuronio dalyvavimo susitikimuose su Sakartvelo valdžios atstovais (Gruzija)
2022.09.08 - 2022.09.09Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo susitikimuose su Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Sekretoriato ir šios organizacijos valstybių narių atstovais (Austrijos Respublika)
2022.09.04 - 2022.09.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Čekijos Respublika)
2022.07.01 - 2022.07.06Dėl Lauryno Kasčiūno ir Giedriaus Surplio dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)
2022.05.18 - 2022.05.22Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno, Žygimanto Pavilionio ir Luko Savicko dalyvavimo Tarptautinio Respublikonų instituto rengiamoje Laisvės premijos įteikimo ceremonijoje (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.05.10 - 2022.05.12Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno, Arvydo Pociaus ir Valdo Rakučio dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos valdžios atstovais (Lenkijos Respublika)
2022.05.05 - 2022.05.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio turnyre Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Latvijos Respublika)
2022.04.13 - 2022.04.15Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo susitikimuose su Prancūzijos Respublikos valdžios atstovais (Prancūzijos Respublika)
2022.04.11 - 2022.04.12Dėl Seimo narių dalyvavimo konferencijoje „Abiejų Tautų Respublika Europoje“ (Lenkijos Respublika)
2022.04.04 - 2022.04.06Dėl Lauryno Kasčiūno, Valdo Rakučio ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo susitikimuose su Vokietijos Federacinės Respublikos valdžios atstovais (Vokietijos Federacinė Respublika)
2022.02.15 - 2022.02.17Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos Aukščiausiosios Rados atstovais (Ukraina)
2022.02.10 - 2022.02.11Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos valdžios atstovais (Ukraina)
2022.01.31 - 2022.02.05Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Jungtinių Amerikos Valstijų Senato ir Atstovų Rūmų valdžios atstovais (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.01.26 - 2022.01.29Dėl Audroniaus Ažubalio, Lauryno Kasčiūno, Giedriaus Surplio ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo susitikimuose su NATO ir NATO valstybių narių atstovais (Belgijos Karalystė)
2022.01.19 - 2022.01.21Dėl Lauryno Kasčiūno, Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje (Latvijos Respublika)
2021.12.07 - 2021.12.08Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos ir Ukrainos diplomatinių santykių užmezgimo 30-mečio minėjimo renginyje (Ukraina)
2021.11.30 - 2021.12.02Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos biuro posėdyje (Švedijos Karalystė)
2021.10.24 - 2021.10.28Dėl Seimo valdybos 2021 m. spalio 20 d. sprendimo Nr. SV-S-251 „Dėl Lauryno Kasčiūno, Andriaus Mazuronio ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos valdžios atstovais“ pakeitimo (Ukraina)
2021.09.24 - 2021.09.26Dėl Lauryno Kasčiūno komandiruotės stebėti Jungtinių ekspedicinių pajėgų pratybų (Švedijos Karalystė)
2021.09.15 - 2021.09.19Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Švedijos Karalystę (Švedijos Karalystė)
2021.08.22 - 2021.08.24Dėl Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno ir Emanuelio Zingerio komandiruotės į Ukrainą su Lietuvos Respublikos Prezidentą lydinčia delegacija (Ukraina)
2021.07.06 - 2021.07.08Dėl Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Prancūzijos Respublikos ir Baltijos valstybių konsultacijose saugumo klausimais (Prancūzijos Respublika)
2021.07.04 - 2021.07.07Dėl Vilijos Aleknaitės Abramikienės ir Lauryno Kasčiūno dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos posėdžiuose (Austrijos Respublika)
2021.06.14 - 2021.06.16Dėl Audroniaus Ažubalio, Lauryno Kasčiūno ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Vengrijos valdžios atstovais (Vengrijos Respublika)
2021.06.14 - 2021.06.16Dėl Seimo valdybos 2021 m. birželio 2 d. sprendimo Nr. SV-S-120 „Dėl Audroniaus Ažubalio, Lauryno Kasčiūno ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Vengrijos valdžios atstovais“ pakeitimo (Vengrijos Respublika)
2021.05.12 - 2021.05.14Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen vadovaujamos delegacijos oficialaus vizito į Ukrainą (Ukraina)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje