A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 29 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti
2020-11-13Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas

Seimo valdyboje

2020-11-13Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas

Seniūnų sueigoje

2020-11-13Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-12-23Audito komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2020-12-22Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Antikorupcijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-12-15Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas
2020-11-13 – 2020-12-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Žemaičių grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys

 

Gimimo data

1958 m. kovo 14 d.

Gimimo vieta

Žvirblaičių k., Plungės r.

 

 

Išsilavinimas

 

1976–1981

Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), Fizikos fakultetas, fizikas

1976

Plungės 4-oji vidurinė mokykla (dabar – Senamiesčio mokykla)

 

 

Darbo patirtis

 

1981–1991

Vilniaus valstybinis universitetas, Fizikos fakultetas, vyresnysis inžinierius

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Seniūnų sueiga, narys

 

Ekonomikos komitetas, narys

 

Antikorupcijos komisija, narys

2012–2016

XI Seimo narys

 

Seniūnų sueiga, narys

 

Biudžeto ir finansų komitetas, narys (2012–2013)

 

Ekonomikos komitetas, narys (2013–2016)

 

Antikorupcijos komisija, narys

2008–2012

X Seimo narys

 

Seniūnų sueiga, narys

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, seniūnas

 

Biudžeto ir finansų komitetas, narys (2010–2012)

 

Ekonomikos komitetas, narys (2008–2010)

 

Antikorupcijos komisija, narys

2004–2008

IX Seimo narys

 

Tėvynės sąjungos frakcija, seniūno pavaduotojas

 

Ekonomikos komitetas, narys

 

Antikorupcijos komisija, narys

2000–2004

VIII Seimo narys

 

Ekonomikos komitetas, narys

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys

 

Antikorupcijos komisija, narys

1996–2000

VII Seimo narys

 

Seimo kancleris (Seimo valdybos narys)

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys

1995–1996

Vilniaus miesto savivaldybė, tarybos ir valdybos narys

1993–1995

Lietuvos Sąjūdžio atsakingasis sekretorius

1992–1993

Seimo nario Tautvydo Lideikio padėjėjas

1991–1992

Ministro Pirmininko patarėjas

Nuo 1993 m.

Tėvynės sąjungos (dabar – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) prezidiumo, tarybos narys

 

 

Kita

 

Pomėgiai: poilsis gamtoje, roko ir džiazo muzika

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Vilija, turi dvi suaugusias dukteris

 

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje