A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Vitalijus Gailius
Vitalijus Gailius
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2019-04-10
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Išrinktas: Žiemgalos (Nr. 46) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2019-04-10Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-28 – 2019-04-10Antikorupcijos komisija, Komisijos pirmininkas
2016-11-22 – 2016-11-27Antikorupcijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2019-04-10Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1969 m. liepos 31 d.
Gimimo vieta Radviliškio r., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
2006 Mykolo Romerio universitetas, teisės ir policijos veiklos magistras
1994 Lietuvos policijos akademija (dabar – Mykolo Romerio universitetas), policijos ir vidaus reikalų įstaigų valdininkas
1987 Kriukų vidurinė mokykla, Joniškio r.
   
Darbo patirtis  
   
2012 Vakarų laivų gamyklos įmonių grupė, valdybos pirmininko vyriausiasis patarėjas verslo rizikos valdymo klausimais
2010–2012 Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos, direktorius
2007–2010 Lietuvos kriminalinės policijos biuras, viršininko pavaduotojas
2000–2007
 
Panevėžio miesto vyriausiasis policijos komisariatas, Kriminalinės policijos vyresnysis komisaras, vyriausiojo komisaro pavaduotojas
1990–2000 Joniškio rajono policijos komisariatas, viešosios ir kriminalinės policijos padaliniai, įvairios pareigos
   
Politinė karjera  
  Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio narys
2012–2016 XI Seimo narys
  Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys
  Antikorupcijos komisija, pirmininkas
  Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija, narys
   
Kita  
   
2011 m. spalio 26 d. suteiktas vidaus tarnybos generolo laipsnis
Apdovanojimai: ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius (2009) už sąžiningą ir pavyzdingą tarnybą
Kalbos: lietuvių (gimtoji), anglų, rusų
Pomėgiai: krepšinis, kelionės
   
Šeima  
Vedęs. Žmona Daiva, sūnūs Žygimantas ir Augustas
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje