A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Agnė Širinskienė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-107
Tel. (8 5) 239 6683
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 29 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-12-11Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotoja
2020-11-19 – 2020-12-10Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2021-09-15Antikorupcijos komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2021-12-07Lietuvos regionų frakcija, Frakcijos narė
2020-11-13 – 2021-12-07Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2020-12-10 Laikinoji grupė „Dėl sveikatos paslaugų suteikimo ir prieinamumo per COVID-19 pandemiją“, narė
2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narė
2021-11-10 Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, narė
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narė

 

Gimimo data

1975 m. lapkričio 9 d.

Gimimo vieta

Vilnius, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2009

Mykolo Romerio universitetas, magistrė (Europos Sąjungos teisės specializacija)

2007

Mykolo Romerio universitetas, teisės bakalaurė

2006

Stažuotė, Džordžtauno universitetas Vašingtone (JAV)

2005

Humanitarinių mokslų daktarė, Vytauto Didžiojo universitetas

2000

Vytauto Didžiojo universitetas, pastoracinės teologijos magistrė

1998

Vytauto Didžiojo universitetas, katalikų teologijos bakalaurė, įgijo gretutinę anglų kalbos ir literatūros specialybę

1993

Ignalinos r. Dūkšto vidurinė mokykla (dabar – Dūkšto mokykla), sidabro medalis

 

 

Darbo patirtis

 

2004–2016

Mykolo Romerio universitetas, Teisės fakultetas, Viešosios teisės institutas, docentė

2012–2013

UAB „ConcepT CRO“, darbuotoja

2004

VšĮ „Gyvenimo ir tikėjimo institutas“, darbuotoja

2003–2004

Kauno medicinos universitetas (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas), lektorė

2002–2004

Vilniaus pedagoginis universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija), lektorė

1999–2000

Lietuvos katechetikos centro žurnalas „Sėjėjas“, vyr. redaktorė

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė

2016–2020 

XII Seimo narė

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, pirmininkė (2017–2020)

 

Sveikatos reikalų komitetas, pirmininkė (2016–2017)

 

Konstitucijos komisija, narė

 

Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, narė (2017–2018)

 

 

Kita

 

Buvo Lietuvos teisininkų sąjungos „Nuomonės“ narė; Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komiteto neetatinė ekspertė

Pomėgiai: skaitymas, siuvinėjimas, rožių auginimas

Kalbos: anglų, rusų, prancūzų, italų, lotynų

 

 

Šeima

 

Ištekėjusi

 

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje