Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo Pirmininkas ir Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas susitiko su Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos nariais

2018 m. spalio 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spalio 24 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas susitiko su Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos nariais.

Seimo Pirmininkas, pasveikindamas susirinkusiuosius, pasidžiaugė galėdamas susitikti ir pabendrauti su neįgaliųjų sporto atstovais.

Susitikime buvo aptarti svarbiausi žmonių, turinčių fizinę negalią, sporto pasiekimai, aktualijos, ateities vizijos. Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas Anatolijus Čupkovas pristatė savo vadovaujamos federacijos veiklą, papasakojo apie organizuojamus ir vykdomus šalies čempionatus ir kitas varžybas, apie juose dalyvaujančius geriausius sportininkus. Jis pažymėjo, kad sportas ir kūno kultūra padeda neįgaliesiems integruotis į visuomenę.

 

 

K. Smirnovas pasidžiaugė, kad naujasis Sporto įstatymas leis jau kitais metais padidinti neįgaliųjų sporto finansavimą, tokiu būdu sudarant sąlygas kuo platesniam žmonių su fizine negalia ratui užsiimti sportine veikla.

Seimo Pirmininkas ir Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas sveikinimais ir padėkomis už aktyvų darbą klubuose organizuojant varžybas, sportines stovyklas ir neįgaliųjų integravimą į visuomenę pagerbė ilgamečius ir nusipelniusius neįgaliųjų sporto darbuotojus, trenerius ir sportininkus.

 

 

K. Smirnovas padėkojo visiems už aktyvią, nuoseklią ir prasmingą veiklą plėtojant ir puoselėjant neįgaliųjų sportą ir palinkėjo sėkmės darbuose, tvirtybės, sveikatos ir neišsenkančios energijos.

Neįgaliųjų pagerbimas nuotraukų galerijoje. 

Seimo kanceliarijos nuotraukos (aut. – Olga Posaškova)

 

Parengė

Komisijų sekretoriato patarėja

Rita Beinorienė, tel. (8 5) 239 6219, el. p. rita.beinoriene@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-25 11:03
   Asta Markevičienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti