Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Ryšiai su visuomene

       Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius palaiko ryšius su valstybės institucijomis, savivaldybėmis, diplomatinėmis atstovybėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, suinteresuotomis viešosiomis įstaigomis, viešosios informacijos rengėjais ir skleidėjais, juos aptarnauja ir teikia jiems informaciją apie Seimo, Seimo narių ir Seimo kanceliarijos veiklą. Žiniasklaidos atstovai akredituojami pagal Viešosios informacijos rengėjų ir (ar) skleidėjų atstovų akreditavimo Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijoje tvarkos aprašą.

        Seimo interneto svetainėje www.lrs.lt skyriaus specialistai redaguoja ir pildo tinklalapius, pateikia istorinę ir aktualią informaciją apie Lietuvos Respublikos Seimą lietuvių, anglų, prancūzų, prireikus ir kitomis kalbomis.

        Seimo rūmuose oficialiems svečiams ir organizuotiems lankytojams yra rengiamos ekskursijos, skirtos susipažinti su Lietuvos parlamentarizmo istorija, Seimo paskirtimi ir vaidmeniu valstybėje.

        Ryšių su visuomene skyrius planuoja, projektuoja ir koordinuoja spaudinių apie Seimą, jo struktūrinius padalinius, rengimą, leidimą ir platinimą.

        Kiekvieną savaitę rengiama televizijos laida „Seimo savaitė“, skirta apžvelgti svarbiausius savaitės parlamentinius įvykius. Laida rodoma televizijos kanalu „Seimas – tiesiogiai“.

         Nuo 1997 m. anglų kalba rengtas periodinis iliustruotas žurnalas „Lithuanian Parliamentary Mirror“,  skirtas pristatyti Seimą užsienyje. Nuo 2012 m. pradėta to paties pavadinimo elektroninio naujienlaiškio, skirto užsienio šalių diplomatinėms atstovybėms, tarptautinėms organizacijoms, nacionaliniams parlamentams, žiniasklaidai, leidyba.

        Ryšių su visuomene skyrius organizuoja ir koordinuoja parodas bei pristatymų renginius Parlamento galerijoje, kitose ekspozicinėse Seimo rūmų vietose ir Seimą reprezentuojančias ekspozicijas užsienyje.


  Siųsti el. paštuSpausdinti